“Ruh Hastası!” İrem Derici’den Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’a Şok Sözler! İkilinin Arasına Kara Kedi mi Girdi?

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

“Ruh Hastası!” İrem Derici’den Camdaki Kız’ın Muzo’su Enis Arıkan’a Şok Sözler! İkilinin Arasına Kara Kedi mi Girdi?

Sosyal medyanın en fenomen starlarından İrem Derici’den dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü şarkıcı resmen resmen aşkını ve hayranlığını itiraf etti.

irem derici-enis arıkan

İrem Derisi şüphesiz kendine has tavırları ve dobra kişiliği ile ülkenin en çok sevilen sanatçılarından biri.1987 doğumlu güzel şarkıcı, Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı ile büyük bir çıkış yapmıştı. Ardından Sevgi Olsun Taştan Olsun, Zorun Ne Sevgilim, Kalbimin Tek Sahibine gibi birbirinden hit şarkıları dinleyicisine sunan Derici, başarılı kariyeri kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemde.

irem derici-enis arıkan

Sosyal medyayı oldukça seven ünlü isim, sık sık yaptığı paylaşımlarla gündem oluyor. Yaşadığı her şeyi olduğu gibi samimi bir şekilde paylaşan İrem Derici’nin Instagram’da yaklaşık 7,3 milyon takipçisi var. Şu sıralar tatilde olan güzel yıldız özellikle bikinili paylaşımlarıyla herkesi kendine hayran bırakıyor.

Ona Resmen Hayran

İrem Derici’nin Camdaki Kız’a olan hayranlığını bilenler bilir. Hatırlarsanız ünlü şarkıcı, daha önce de diziyle ilgili çok konuşulan ve esprili bir paylaşım yapmıştı. Camdaki Kızın Muzo’su Enis Arıkan ile aralarından su sızmayan İrem Derici arkadaşını öve öve bitiremiyor.

irem derici-enis arıkan

İrem Derici’den yepyeni bir paylaşım geldi. Enis Arıkan’ın “Kaynana topuzu uyandı” notu ile paylaştığı keyifli fotoğrafı ünlü isim kendi hesabında da paylaştı. “Allahım nasıl seviyorum ben bu ruh hastasını size anlatamam!” diyerek arkadaşına olan sevgisini dile getiren İrem Derici, sosyal medyada olay oldu.

“Donla Çıkın”

irem derici-enis arıkan

Geçtiğimiz günlerde aşı olmaya giderken sosyal medyadaki takipçileri ile konuşan İrem Derici’nin söylediği sözler gündeme bomba gibi düşmüştü. İstanbul’da havanın çok sıcak olduğunu dile getiren Derici, sıcaklığa karşı ilginç bir öneri sunmuştu. Kendi fotoğrafını eğlenceli bir filtre ile paylaşan ünlü şarkıcı, paylaşımına “Çok sıcak, donla çıkın” diye not düştü. Bu sözleri ise kısa süre içinde olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz