Gamze Erçel-Hande Erçel Kardeşler Arasında Kıskançlık Krizi mi Var? Kim Kimi Taklit Ediyor?

Beyza S.

Haberler

24 Haziran 2021

Gamze Erçel-Hande Erçel Kardeşler Arasında Kıskançlık Krizi mi Var? Kim Kimi Taklit Ediyor?

Türkiye’nin en ünlü kardeşlerinden bir, Hande Erçel ve Gamze Erçel hakkında sosyal medyada yepyeni iddialar dolanmaya başladı. Ünlü kardeşlerin birbirlerini taklit ettikleri söyleniyor.

Hangimiz kardeşini kıskanmadı ki? Zevkleri benzer olan kardeşler, birbirlerinde gördükleri şeyleri kimi zaman taklit edebiliyor. Kardeşlerin doğasında hep var olan kıskançlık duygusu kimi zaman ünlü kardeşleri bile sarabiliyor tabii. Sosyal medyadan yepyeni bir iddia yükselmekte. Hem güzellikleri hem de kariyerleriyle Türkiye’nin en beğenilen kardeşleri Hande Erçel ve Gamze Erçel’in birbirlerini taklit ettiği söylenmeye başlandı. Gelin bu iddiaları doğuran nedenleri gelin hep birlikte bakalım.

Maldivler Tatili

Bildiğiniz gibi Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti Sen Çal Kapımı sezon arası verir vermez soluğu Maldivler’de almıştı. O zamanlar sevgili olduklarını itiraf etmeyen ikili, magazinin en çok konuşulan isimlerindendi. Ünlü isimlere Gamze Erçel ve eşinin de katılması büyük gündem olmuştu. Birbirlerinden ilgi çeken paylaşımlar yapan güzel kardeşler, o dönem sosyal medyada büyük ilgi çekmişti.

Kahkül Meselesi

Bu sezonun en trend saç stillerini deneyen Erçel kardeşlerin benzer aralıklarla kahkül kestirmesi dikkat çekmişti. Yalnızca birkaç gün farkla kahküllü saçlarıyla poz veren Hande Erçel ve Gamze Erçel, kıskançlık ve taklit krizlerini de iyice kızıştırmıştı. Sosyal medyada olay olan ikili hakkında birçok kız kardeş esprisi yapıldı. Ancak hepimiz hem fikiriz ki her iki güzele de çok yakıştı.

Ödülleri Bile Pişti Oldu

hende erçel-gamze erçel

Dün akşam büyük ve görkemli bir tören ile Girne Amerikan Üniversitesi Dijital İçerik Ödülleri sahiplerini buldu. Özel ödül töreninde, “Yılın En İyi Kadın Oyuncusu” ödülü Hande Erçel’e verilirken “En İyi Instagram Life & Style Influencer” ödülü de ablası Gamze Erçel’e verildi. Birlikte ödül alarak sosyal medyanın gündemine oturan fenomen kardeşler, başarılı kariyerleriyle de konuşuluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz