Saba Tümer “Muhteşem Sesiyle” Komik Kar Klibi Çekti: “Her Yerde Kar Varsa Benim de Klibim Var!”

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2021

Saba Tümer “Muhteşem Sesiyle” Komik Kar Klibi Çekti: “Her Yerde Kar Varsa Benim de Klibim Var!”

Bayan kahkaha olarak bildiğimiz Saba Tümer, bugün yine takipçilerini güldürmeyi başardı. Ünlü sunucu, her yerde kar fotoğraflarını görünce ilhama geldi! Anlık bestelediği şarkı, muhteşem sesi ve çektiği klibiyle çok komikti!

Mutluluğun Sırrını verdi!

Saba Tümer’i her an patlattığı kahkahalarıyla ve neşeli kişiliğiyle tanıyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir röportajında neşesine ilişkin bazı sözler söylemişti. Saba Tümer mutluluğun kişisel bir tercih olduğunu ifade ederek, “Mutluluğumuzu ancak ve ancak kendimiz yaratırız. Daha iyi bir yaşam sürerek mutluluğun kendiliğinden geleceğini beklemek bizler için büyük bir yanılsamadır aslında… Mutluğun anahtarı elimizde ve tek yapmamız gereken şey ise anahtarı çevirerek kilidi açmak. Bunun için de önce şükretmeyi, affetmeyi, mutlu etmeyi ve mutlu olmayı öğrenmeliyiz.” sözleriyle mutluluğun sırrını vermişti.

Kar Klibi Bir Hayli Komik!

Neşeli sunucu bugün de Instagram hesabından paylaştığı kar klibiyle takipçilerini güldürmeyi başardı. Türkiye’nin her yerine kar yağmasıyla sosyal medyada kar fotoğrafları ve videoları da havada uçuştu. Saba Tümer de bu kar temasından ilham almış olsa gerek!

Ünlü sunucu evinin bahçesinde karda yürürken o an bestelediği şarkısını söyledi. Kafasından uydurduğu şarkının sözleri bir hayli komikti! “Her yerde kar var, kalbim senin bu gece. Belki gelirsin sen, bakarken pencereden. Gözler yalnız özler. Karda senden izler.

Sözler bu şekilde devam ederken bir de karda nasıl yüründüğünü gösterdi. Şarkıya devam eden Saba Tümer, “Karda zordur yürümek. Anladım ki gelmeyecek.” sözlerini söyledikten sonra bir hayli saçmaladığını fark etti.

Ayy daha ne kadar saçmalayabilirim acaba?” diyen sunucu bir de kahkaha kopardı. Bu görüntüleri, “Her yerde kar varsa benim de klipim var????⛄️?☃️?☃️?☃️” sözleriyle paylaşan Saba Tümer hayranlarını bir hayli güldürdü! Şarkı uydurma kabiliyetiniz de oldukça başarılı Saba Hanım! Devamını bekliyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz