Kar Paylaşımlarının Damga Vurduğu 17 Ocak Magazin Gündeminde Hızlı Bir Tura Çıkmaya Ne Dersiniz?

Aleyna

Haberler

17 Ocak 2021

Kar Paylaşımlarının Damga Vurduğu 17 Ocak Magazin Gündeminde Hızlı Bir Tura Çıkmaya Ne Dersiniz?

Hafta sonu sokağa çıkma yasakları ile geçiyor, ancak bu hafta sonunda ünlü simalar diğer haftalara göre çok daha fazla eğlendi! Bunun da sebebi hem İstanbul’a kar yağması hem de kayak merkezlerinin özel izin ile konuk kabul etmesiydi! Böylesine önemli iki olay birleşince; İstanbul’a kar, Instagram’a ise fotoğraf yağdı. Ünlü simalardan kar/kış paylaşımlarının sonu gelmedi. Şimdi sizinle birlikte dedikodu kazanının ne kadar fokurdadığına hep beraber bakalım

1 – Instagram Beyaza Büründü, Ünlülerin Paylaşımlarının Sonu Gelmedi!

İstanbul’a yağan karla birlikte, ünlülerin en çok kullandığı sosyal mecraların başında gelen Instagram’a da fotoğraf yağmaya başladı. Fahriye Evcen, Berfu Yenenler, Çağla Şikel, Selin Ciğerci, Şevval Sam, Seda Bakan, Sinem Kobal ve kimler kimler! Evinde kar yağan herkes kendini bahçeye attı! Ortaya ise bembeyaz görüntüler çıktı. Detaylar için:

2 – Masterchef’in Eski Yarışmacısı Güzide Mertcan Yine Milyonluk Villasıyla Gündemde!

Geçtiğimiz Masterchef 2019 sezonu dördüncü olarak tamamlayan Güzide Mertcan, bildiğiniz gibi o dönemde de villasıyla oldukça konuşulan isimlerden biri olmuştu. “Bu ev çok büyük” diyerek evini satan ve küçük bir yere taşınan Mertcan ailesi bu sefer daha da büyük bir ev satın aldı. Güzide Mertcan’da “Ev turu” videosu çekerek Youtube kanalında paylaştı.

Güzide Mertcan, gelen yorumlar üzerine ise yeni bir açıklama yayınladı: “Özellikle bazı arkadaşlara sesleniyorum, çok üzgünüm ama ev bizim. Biliyorum keşke olmasaydı diyorsunuz 🙂 bir firmanın reklamını yapmadım!” Evet arkadaşlar, biz izlemeye gelmişiz bu hayatı…

3 – Söylemezsem Olmaz Programı Ti’ye Alınmaya Devam Ediyor!

blank

Beyaz TV’nin fenomen magazin programı Söylemezsem Olmaz, bu sefer de Instagram’da yayınlanan “Mücbir Sebepler” isimli programda ti’ye alındı. Bartu Küçükçağlayan, “Ben Seren Serengil takip ediyorum artık.” sözlerini söyledikten sonra Melikşah Altuntaş da “Sen Seren Serengil’in 3 takipçisinden birisin.” diyerek Seren Serengil’e taşı atmış oldu! Aman Seren Serengil bunu duymasın. Detaylar için:

4 – Yasak Elma Dizisinden Ayrıldığı İddia Edilen Nesrin Cavadzade’den Cevap!

blank

Fox TV’nin sevilen dizilerinden olan Yasak Elma, yüksek reyting almaya devam ederken, “Şahika” karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı iddia edildi. Ancak, bugün Medyapım’ın resmi Instagram sayfasında Nesrin Cavadzade’nin ve yapımcı Fatih Aksoy’un gülerek poz verdikleri bir fotoğraf paylaşıldı. Fotoğrafın altında da “Hakkımızda yapılan yorumları okurken biz…” açıklaması yer alıyordu. Detaylar için:

5 – Survivor Çekimleri Devam Ederken Acun Ilıcalı’nın Yanında Sevgilisi de Var!

blank

Acun Ilıcalı, 20 yaşındaki sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı yanından bir an olsun bile ayırmıyor. Nereye gitse yanında onu da götürüyor. Dominik’te Survivor çekimleri devam ederken; Ayça Çağla Altunkaya’nın da Dominik’te Acun Ilıcalı’yla birlikte olduğu bu fotoğraf ile ortaya çıktı. Çiftimiz beraber güneşleniyor.

6 – Safiye Soyman ve Seda Sayan’dan İlginç Bir Video Geldi!

blank

Uzun yıllardır yakın arkadaş olan Seda Sayan ve Safiye Soyman ikilisinden bugün ilginç bir video geldi. Safiye Soyman’ın her fırsatta Seda Sayan’ı övmesi herkesin malumu. Bu videoda ise yine aksi bir durum yaşanması ve Safiye Soyman, hem arkadaşını hem de Seda Sayan’ın çıkarttığı kolonyaları bol bol övdü! Detaylar için:

7 – Herkes Kar Fotoğrafları Paylaşırken; Arzu Sabancı, Yalısında Kar Görememekten Şikayet Etti!

blank

Sabancı ailesinin önemli isimlerinden biri olan Arzu Sabancı, diğer ünlü arkadaşlarına özenerek kar fotoğrafı paylaşmak istedi. Ancak, yalısının bulunduğu yere kar yağmadığı için “Hani bize kar? Sosyal medyada görmesem kar yağdığına inanmayacağım. Burada sadece yağmur var” diyerek sitem etti!

8 – Murat Yıldırım Aşka Geldi: Eşi İmane’nin Adını Havuza Yazdırdı!

blank

Ramo isimli dizide başrol karakteri canlandıran Murat Yıldırım, kar kış demedi ve eşi İmane’nin adını evinin havuzuna yazdırdı. Bu durum ise Murat Yıldırım’ın Instagram hesabından kar fotoğrafı paylaşmasıyla ortaya çıktı. Murat Beyin takipçilerinin gözünden de hiçbir şey kaçmıyor. Detaylar için:

9 – Cemal Can Canseven’den Hayranları Şaşırtacak Bir Açıklama Geldi: “4 Sene Sonra Evli Mutlu Çocuklu Olurum!”

2020 Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven, bugün Hürriyet gazetesine verdiği röportajla herkesi şaşırttı: “Dört sene sonra evli, mutlu, çocuklu olurum. Çok çocuklu bir aile babası olmayı hayal ediyorum. 25 yaşındayım ve babamın 30 sene esnaflık yaptığı dükkânı onun için satın aldım, ne mutlu bana. Erişebildiğim kadar insana da erişmeye çalışıyorum. Mesela kitap ihtiyacı olanlar mesaj yolluyor. Hemen alıp gönderiyorum.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz