Ünlülere Doğum Günü Kutlatabileceğiniz Bi’Garip Uygulama Çiçeksepeti Clap: Serdar Ortaç’tan 700 TL’ye Video!

Aleyna

Haberler

18 Ocak 2021

Ünlülere Doğum Günü Kutlatabileceğiniz Bi’Garip Uygulama Çiçeksepeti Clap: Serdar Ortaç’tan 700 TL’ye Video!

Çiçeksepeti web sitesini bilmeyen yoktur, milyonlarca kullanıcısı olan ve “hediye, özel gün” denince akla gelen ilk uygulama ve web sitelerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. İlk çıktığı zamanlarsa sadece “çiçek gönderme” konseptiyle oldukça sevilen Çiçeksepeti, zamanla kendini güncelleyerek; müşteri ve kullanıcılarının gönlünde taht kurmayı başardı.

Bugünlerde Çiçeksepeti’nde sadece çiçek değil; çikolata, pasta, farklı tasarım ürünleri, kırtasiye, moda, kitap, defter, parfüm ve daha aradığınız pek çok şey bulunuyor. Her geçen gün “hediye gönderme” konseptinin sınırları aşan Çiçeksepeti’nde hiç aklınıza gelmeyecek şeyler dahi var!

Ünlü Simalardan Sevdiklerinize Video!

Çiçeksepeti clap'te olan ünlüler

Mesela Çiçeksepeti’nin “Çiçeksepeti Clap” ismini verdiği bir uygulaması var ve Çiçeksepeti’nden bazı ünlü simalara belirli ücret karşılığında sevdiğiniz kişilere video gönderebiliyorsunuz. Arkadaşınızın, dostunuzun, ailenizin, sevgilinizin ya da eşinizin herhangi bir özel gününde ya da “içimde geldi” diyerek sevilen ünlülerden video alabiliyorsunuz.

Çiçeksepeti clap'te olan ünlüler

Sitede olan ünlüler ise bir hayli ilginç; şarkıcılardan, oyunculara, televizyonun sevilen simalarından, Survivor ve Masterchef yarışmacılarına, komedyenlere, Instagram fenomenlerine kadar enteresan bir ünlü skalasına sahip Çiçeksepeti Clap! Hatta inanmazsınız, iç mimar bile var!

Çiçeksepeti clap'te olan ünlüler

Çiçeksepeti oldukça farklı isimleri bir araya getirerek; 7’den 70’e geniş bir hedef kitleye oynamaya çalışmış. Ayrıca başka isimlerde var; mesela Instagram’da Müge Anlı taklidiyle herkesi gülmekten kırıp geçiren Tansu Dayan, Yeşilçam’ın “gazozcusu” Nuri Alço, sevilen komedyen İsmail Baki Tuncer, oyuncu ve komedyen Yunus Günçe ve şarkıcı Yaşar gibi isimlerden birine istediğiniz videoyu çektirebiliyorsunuz.

Sonuç Hüsran da Olabilir!

Çiçeksepeti’nin bu uygulamasında ünlülerin çektiği videolar da mevcut. Mesela Serdar Ortaç 700 TL’ye video çektiği kişinin adını telefondan tam okuyamıyor. Arkadaşıyla görüntülü konuşur gibi kamerayı açmış ve çekmiş! Serdar Ortaç’a saygımız sonsuz ama birazcık daha özenli olamaz mıydı gerçekten?

Serdar Ortaç’ın diğer videosunda ise, video sonunda kamerayı kapatamadığını görüyoruz. Serdar Bey, bu videoları zorla çekiyorsanız 3 kere gözünüzü kırpın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz