Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’yı Hiç Böyle Görmediniz! Meğer On Parmağında On Marifet Varmış

Aleyna

Haberler

6 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’yı Hiç Böyle Görmediniz! Meğer On Parmağında On Marifet Varmış

Masumlar Apartmanı dizisinde sergilediği performansla herkesi kendine hayran bırakan Ezgi Mola’nın tek yeteneği oyunculuk değilmiş. Ünlü oyuncunun bu yönünü görünce resmen şok geçireceksiniz!

Merakı Lise Yıllarında Başladı

Rol aldığı her projede bizleri kendisine hayran bırakan Ezgi Mola’nın oyunculuğa merakı lise yıllarında başladı. Lise öğrenimi sırasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde kurslara katılan Mola, henüz 18 yaşında iken Kartal Tibet’in yönettiği Karate Can adlı dizide rol aldı. Bu proje Ezgi Mola’nın ilk televizyon deneyimiydi.

Hedefi Türkan Şoray ile Oynamaktı

blank

Ardından yetenek sınavını başarıyla geçerek Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni kazanan ve burada 4 yıl öğrenim gören Mola, 2005 yılında BKM Mutfak ekibine katıldı. Türkan Şoray’ın büyük hayranı olduğunu her fırsatta dile getiren güzel oyuncu, 2006 yılında çekilen Hayatımın Kadınısın adlı filmde, Şoray ile birlikte oynama fırsatını yakaladı.

blank

Bu filmde canlandırdığı Ahu rolü Ezgi Mola’ya hem kendini gösterme şansı verdi, hem de En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık ödülünü kazandırdı. Bundan sonra adı iyice duyulan ünlü oyuncu Tolga Çevik ile birlikte Arkadaşım Hoşgeldin adlı programda yer aldı.

Tek Yeteneği Oyunculuk Değilmiş!

blank

Kocan Kadar Konuş serisi ve Maide’nin Altın Günü filmleriyle ekranların aranan yüzü haline gelen Ezgi Mola, geçen sezon TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Masumlar Apartmanı’nın başrollerinden biri oldu. Hayat verdiği Safiye karakteri ile akıllarda yer eden Ezgi Mola, dizi severlerin gönlüne taht kurdu.

Bizler onun ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu düşünürken Ezgi mola öyle bir şey yaptı ki, on parmağında on marifet olduğunu gösterdi. Zeynep Bastık’ın Youtube kanalında yayınladığı programa katılan Ezgi Mola, Zeynep Bastık ile birlikte Beyaz Gül şarkısını seslendirdi.

blank

Kadife sesi ile içimizi ısıtan güzel oyuncu, oyunculuğu ile olduğu kadar sesiyle de tüm Türkiye’yi büyülemeyi başardı. Umuyoruz ki Ezgi Mola muhteşem oyunculuğunu güzel sesiyle taçlandırma eylemini daha sık gerçekleştirir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz