Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın Son Hareketi Herkesi Şaşırttı: “Bunaldık!”

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın Son Hareketi Herkesi Şaşırttı: “Bunaldık!”

Masumlar Apartmanı ile fırtınalar estiren Farah Zeynep Abdullah imaj değişikliğine gitti. Yorucu geçen sezon sonrası değişiklik için kuaförün yolunu tutan güzel oyuncu, o keyifli anları takipçileri ile paylaştı.

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah

Türkiye’nin en beğenilen oyuncularından biri olan Farah Zeynep Abdullah yaptığı paylaşımlarla olay yaratmaya devam ediyor. Öyle Bir Geçer Zaman ki ile başlayan ekran yolculuğuna tam gaz devam eden ünlü ismi, Bir Küçük Eylül Meselesi, Kurt Seyit ve Şura, Gülizar gibi yapımlarda izlemiştik. En son Masumlar Apartmanı’ndaki rolü ile izleyiciyi ekranlara kilitleyen başarılı oyuncu kariyerinin altın çağını yaşıyor.

Sezon Sonrası İmajını Yeniledi

Bu sezonun en sevilen dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı’nda rol alan güzel oyuncu oldukça yoğun bir dönem geçirdi. Fenomen dizinin sezon finalinde izleyicilerine veda eden Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile gündemden düşmüyor.

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah

Ünlü oyuncu, sezon sonrası yenilenme için kuaförün yolunu tuttu. 8 saat boyunca işlem yaptıran ünlü oyuncu yeni saçları ile kameraların karşısına geçti. Kuaförde ekibin ve kendisinin eğlenceli hallerini paylaşan Farah, yepyeni sarı saçları ile poz verdi. Sonuçtan çok memnun kaldığını dile getiren güzel oyuncu, kuaförlere de teşekkür etti.

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah

Saçlarının arasında mavi renk olan güzel oyuncunun, rengi sarıya çevirmesi dikkatleri çekti. Farah Zeynep abdullah, “Evet evet mavi gitti artık tamam mavi başka bir şey yapacağım eylülde bi değişik bir yapacağım” dedi.

Saçlarına Yapılan Benzetmeye Çok Üzülmüştü

masumlar apartmanı-farah zeynep abdullah

Farah Zeynep Abdullah bir süre önce saçlarının bir kısmını yeşile boyatmıştı. Magazin gündeminden düşmeyen saçları, sosyal medyada da oldukça konuşulmuştu. Övgüler alan ünlü oyuncuyu bir yorum hem üzdü hem de sinirlendirdi. Bir takipçisinin “Yeşil saç ne Zeynep, iyice b..k gibi olmuşsun” yorumuna karşın ünlü oyuncu aşağılandığını belirterek mahkemeye başvurdu. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz