Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz’a Taş Attığı Söylenmişti! Berkcan Güven Twitter Hesabını Kapattı

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz’a Taş Attığı Söylenmişti! Berkcan Güven Twitter Hesabını Kapattı

Ünlü YouTuber ve şarkıcı Berkcan Güven, Twitter’a bir türlü alışamadı! Dünkü paylaşımının yanlış anlaşıldığını söyleyen Berkcan Güven, hesabını kapattı.

Berkcan Güven

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Berkcan Güven, 4 milyon abonesi sayesinde Türkiye’nin en sevilen ve en çok ilgi gören YouTuberlarının başında geliyor. “BEGEFENDİ” albümüyle milyonlarca izlenme alan Berkcan Güven’in son dönemde yaşadığı tek hüsran iptal edilen Exxen programı olabilir!

Reynmen Berkcan Güven

Reynmen ile beraber Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’e hazırlayacakları program, bilinmeyen nedenler yüzünden iptal edildi. Ama herkes bu “bilinmeyen nedenlerin” Reynmen’den kaynaklandığını söylüyor. İddialar doğruysa, bu hikayede yanan Berkcan Güven oldu!

Neyse ki Berkcan Güven, bu aralar iptal edilen programına üzülemeyecek kadar yoğun! Ünlü isim, YouTube için yeni bir podcast serisi hazırlıyor. Ama bunu Twitter’dan ilan etmeye çalışınca ortalık fena karıştı.

“Üzgünüm ama rezaletsiniz”

Kerimcan Durmaz Aleyna Tilki

Dün, müzik sektörü için çalkantılı bir gündü. Fenomen Kerimcan Durmaz’ın “Peşimde” klibi ve genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin ilk İngilizce şarkısı “Retrograde” ilk kez seyirci karşısına çıktı. Dünden beri de Twitter’da ve YouTube’da trendlerden inmiyorlar, herkes onları konuşuyor!

Berkcan Güven

Berkcan Güven, nedense, Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki’den başka bir şeyin konuşulmadığı bir günde tuhaf bir şey yaptı. “Üzgünüm ama rezaletsiniz” diye bir tweet attı! Bu paylaşım doğal olarak Aleyna Tilki ve Kerimcan Durmaz’a bir meydan okuma olarak yorumlandı. Ama işin aslı öyle değilmiş!

Twitter Hesabını Kapattı

Berkcan Güven

Berkcan Güven, yeni podcast serisi “Rezalety” için bir tanıtım yapmak istemiş. O yüzden de bu konseptle ilgili bir tweet atmayı düşünmüş ama zamanlaması yüzünden olay büyümüş tabii ki!

Berkcan Güven tweet

Bu duruma kızan Berkcan Güven de, “Hepiniz çok bildiğiniz için konuşmuşsunuz. Herkese kariyerinde başarılar diliyorum. Kendimi açıklamaktan sıkıldım” diyerek Twitter hesabını kapattı. Biraz aşırı bir tepki sanki!

Kullanmayı Bilmiyormuş

Berkcan Güven story

Berkcan Güven, Instagram’da yaptığı soru-cevap seansında Twitter kullanmayı bilmediği için sorun yaşadığını söyledi. “Eskiden goygoyuna bir tweet beğenince bir şey olmuyordu. Şimdi garip garip sayfalarda haberler çıkıyor” diyerek magazincilere çatmayı da ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Haluk 27 Şubat 2021

Kavga etmeden laf atmadan duramıyor sunuz çocuk kişiler

Yörükhan Deniz Öncü 28 Şubat 2021

Rezaletsiniz.

Yorum Yaz