Sadakatsiz’in Selçuk’undan Annesi Şevval Sam’a Ziyaret! Anne Oğul Hasret Giderdi

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Sadakatsiz’in Selçuk’undan Annesi Şevval Sam’a Ziyaret! Anne Oğul Hasret Giderdi

Sadakatsiz’de Selçuk karakterine hayat veren Tarık Emir Tekin, önceki günlerde annesi Şevval Sam’ı ziyaret etti. Yasak Elma’nın güzel yıldızı Şevval Sam, karavana çizim yaparken kendisini ziyarete gelen oğlu ve oğlunun sevgilisiyle sohbet etti. Sadakatsiz’in sevilen oyuncusu Tekin, dizideki karakterine dair açıklamalarda bulundu.

sadakatsiz-tarık emir tekin-yasak elma-şevval sam

Bildiğiniz gibi Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir Tekin ayrı ayrı dizilerde fırtınalar estirmeye devam ediyor. Türkiye’nin en fenomen dizilerinde başarılı performans sergileyen anne ve oğulun arasından su sızmıyor adeta.

sadakatsiz-tarık emir tekin-yasak elma-şevval sam

Annesi ve büyük annesiyle sık sık vakit geçiren genç oyuncu Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz günlerde güzel sevgilisi Sofia ile annesini ziyaret etti. Orada kameralara takılan ünlü oyuncu, Sadakatsiz’deki karakteri ve ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Kadına Karşı Şiddeti Kınıyorum”

Sadakatsiz’de Selçuk karakterine hayat veren Tekin, karakterinin örnek alınmaması gerektiğini söyledi. Oyunculuğu çok sevdiğini belirten ünlü isim yaptığı işten çok mutlu olduğunu dile getirdi. Karakteri Selçuk’un şiddet eğilimini doğru bulmayan ünlü oyuncu, “Kadına karşı şiddeti kınıyorum, yaşayan herhangi bir varlığa karşı işlenen şiddeti kınıyorum” dedi.

sadakatsiz-tarık emir tekin-yasak elma-şevval sam

Toplumda maalesef Selçuk gibi insanların olduğunu ekleyen genç oyuncu, canlandırdığı karakterden dolayı tepki almadığını söyledi. Hayranlarından güzel geri dönüşler aldığını söyleyen Tekin, karakterinin örnek alınmamasını her fırsatta dile getiriyormuş.

“Evlenmeyi Hiç Düşünmüyorum”

Muhabirler genç oyuncu Tekin’e ” Sadakatsizlik durumu için neler söylemek istersiniz?” diye sorunca genç oyuncu “Bu bana düşmez” diyerek cevap verdi. İnsanların bireysel değerleri olabileceğini ekleyen ünlü oyuncu,” Sadakat dostluk ve arkadaşlıklarda önemlidir” dedi.

sadakatsiz-tarık emir tekin-yasak elma-şevval sam

Genç oyuncu Tarık Emir Tekin, bildiğiniz gibi bir süredir Fransız sevgilisi Sofia ile dolu dizgin bir aşk yaşıyor. Muhabirlerin evlilik sorularına yanıt veren ünlü oyuncu, henüz evlenmeyi düşünmediğini söyledi. Tekin, “Annemle Sofia tanışıyor ama daha 23 yaşındayım evlenmeyi düşünmüyorum” diye ekledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz