İki Kadından da Baba Olamayacağını Öğrenen Nazım’dan Nehir’e: Sen Beni Çoktan Kaybettin! Baraj 32. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

FOX

19 Mart 2021

İki Kadından da Baba Olamayacağını Öğrenen Nazım’dan Nehir’e: Sen Beni Çoktan Kaybettin! Baraj 32. Bölüm Fragmanı Yayında

Fox TV’nin aşk ve entrika dizilerinden birisi olan Baraj’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Nehir’in yalanı ortaya çıkacak mı? Tarık ve Nehir’in ilişkisi ne durumda? İşte tüm bu soruların cevaplarını bulağımız 32. Bölüm fragmanı!

 Nehir’in Yalanı Ortaya Çıkacak mı?

Geçtiğimiz hafta Nehir Nazım’ı bir kez daha kaybetmemek için eski dolandırıcılık günlerine geri dönmeye karar vermişti. Böyle bir karar alan Nehir, Nazım’a hamile olduğunu söyledi. Ancak tabi çevresinde buna inanmayanların da varlığıyla beraber işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü Nehir’in hamilelik haberini alan Bahar onun gerçekte hamile olmadığını öğrenir ama hiç beklemediği bir sürprizle de karşılaşır. Nazım aynı anda her ikisinin de hamileliğinin yalan olduğunu öğrenir.

Meryem’in Cesedi Ortaya Çıkacak mı?

Kübra Dilara Çelen-Baraj-Meryem

Tabi bir diğer yandan da Zahra, Tarık ve İbrahim Zahra yüzünden ölen Meryem’in cesedini hala saklamaktadır. Ancak bu durumu Halit’ten daha fazla gizlemek mümkün olmayacak. Zahra’nın evine gelen Halit buzdolabından gelen sesten şüphelenir. İçinde Meryem’in olduğu dolabın kapağını açar ve Meryem’i görür. Ancak tam o esnada İbrahim yetişir ve başına bir şeyle vurur. Halit’in ölüp ölmediğini ise 32. bölümde öğreneceğiz.

Nazım Nehir’i Affedecek mi?    

Baraj-Nazım- Feyyaz Duman

Nehir Nazım’a hamilelik konusunda yalan söylemek zorunda kaldığını açıklamaya çalışır. Her şeyi onu kaybetmemek için yaptığını anlatır. Nazım ise “Sen beni çoktan kaybettin” dese de Nehir’e karşı hala bir şeyler hissetmektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz