Hülya Avşar Yine Bildiğiniz Gibi! Zerrin Özer Yaşadığı Tecavüzü Anlatırken Verdiği Tepkilere Şok Olacaksınız

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Hülya Avşar Yine Bildiğiniz Gibi! Zerrin Özer Yaşadığı Tecavüzü Anlatırken Verdiği Tepkilere Şok Olacaksınız

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer’in yaşadığı korkunç olay yıllar sonra tekrar gündeme gelince, sosyal medyada oklar Hülya Avşar’a çevrildi. Çünkü 3 yıl önceki programında olaya karşı garip bir tavır sergilemişti.

Zerrin Özer

Usta şarkıcı Zerrin Özer, geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın “Dur Bi Dinle” adlı YouTube programına katıldı. Zerrin Özer’in hayatından bazı kesitler anlatılan programda, ünlü şarkıcının kariyerinin başında yaşadığı korkunç bir olaydan da bahsedildi. Zerrin Özer, “abim” dediği ve birlikte çalıştığı firma sahibi Ümit Güner’in kendisine tecavüz ettiğini doğruladı. Olayla ilgili korkunç detaylar veren ünlü şarkıcı, korktuğu için olayı gizlediğini ve yıllarca o insanla beraber çalışmak zorunda kaldığını anlattı.

Zerrin Özer, bu korkunç olayı yıllar önce de anlatmıştı. Ancak kimse bu adamın ismini vermeye cesaret edememişti ya da konuya “rating getirecek” şekilde yaklaşılmıştı. Twitter kullanıcılarının hatırlatmalarına göre, bunu yapanlardan biri de Hülya Avşar’dı!

Program kaydına bakınca, Hülya Avşar’ın gerçekten de bu konuda pek duyarlı davranmadığını gördük ve şaşırdık!

“Mesleğe başlamanla ne ilgisi var?”

Hülya Avşar

Zerrin Özer, programda mesleğe başladığı günlerde yaşadığı tecavüz olayının kendisini nasıl etkilediğini anlatmaya çalışıyor. Ama Hülya Avşar tecavüzün ne kadar korkunç bir suç olduğunu ve bir insana neler yaşatabileceğini anlamamakta kararlı gibi duruyor!

Zerrin Özer içtenlikle neler hissettiğini anlatmaya çalışırken, Hülya Avşar “Affedersin, ilk defa mı başına gelen bir şeydi?” diyerek bekaret sorgulamasına giriyor gerçekten de! Derdini anlatmaya çalışan konuğuna uygun sorular sorup bazı noktaları aydınlatmak yerine, bir tecavüz mağduruna “Başka açılardan da baksaydın keşke. Bu kadar içine dalmasa mıydın acaba?” demeyi de tercih ediyor. Ne diyelim, umarız bu konudaki fikirleri zaman içinde bambaşka bir noktaya gelmiştir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz