E.D.H.O Oyuncularını Hiç Böyle Görmediniz: Vur Patlasın Çal Oynasın! Enişte’nin Mangalı İlyas’ın Darbukası…

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

E.D.H.O Oyuncularını Hiç Böyle Görmediniz: Vur Patlasın Çal Oynasın! Enişte’nin Mangalı İlyas’ın Darbukası…

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adım adım sezon finaline doğru ilerliyor. Tüm Türkiye’nin nefesini tutarak izlediği dizi her bölümde ayrı bir aksiyona sahne oluyor.

Aksiyon sahneleri bol olunca oyuncular da sette oldukça yoruluyor. Oyuncuların stres atmak için düzenlediği ufak eğlenceler, bize onların bambaşka yönlerini gösteriyor.

Kan ve Gözyaşı Sel Oldu!

blank

Bu hafta 198. bölümü ile ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yine bir hayli olaylıydı. Haftalardır birçok ölüme sahne olan dizide, dram doruk noktasına ulaştı. Artan ölümlerle birlikte gözleri intikam boyadı ve patlayan silahlar, dökülen gözyaşlarını aştı.

Vur Patlasın Çal Oynasın

Bu kadar aksiyon ve dramın içinde eğlenceli anlar da yaşanmadı değil. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncularından İlyas, Zafer, Asım ve Enişte felekten bir gün çaldı. Darbuka ve kanun eşliğinde şarkılar söyleyip mangal yakan ekibin neşesi görülmeye değerdi.

blank

Hali hazırda kanun sanatçısı olan Kanuni Asım (Asım Şenocak), adeta kulakların pasını sildi. Kanuni’ye ise darbukasıyla İlyas karakteri ile tanıdığımız Ozan Akbaba eşlik etti. Bu müzik ziyafetini sesiyle arşa çıkaran ise Sivaslı oyuncu Ömer Kurt, yani dizinin Zafer’i oldu. O görüntülerde, Ozan Akbaba’nın darbuka kadar vokalde de başarılı olduğu gözlerden kaçmadı.

blank

‘Delalım’ ile başlayan müzik keyfi, ‘İndim Havuz Başına’ ile devam etti. Müzik kadar dikkat çeken bir başka unsur da mangaldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Enişte’si Hakan Karsak, enişteliği üstünden atamamış gibiydi. Mangal başına geçen oyuncunun profesyonel tavırları dikkat çekti.

blank

Bu Sefer Ellerinde Silah Yoktu

blank

Sürekli ciddiyetine şahit olduğumuz oyuncuların eğlenceli halleri sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ellerinde silah yerine enstrüman oluşu her ne kadar başta yadırgansa da, seyirci onları vur patlasın çal oynasın görmekten mutlu oldu. Videoya kısa sürede birçok yorum yağdı. İzleyenlerin geneli Enişte’nin mangal aşkının dizide de kamera arkasında da değişmediğine dikkat çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz