Sadakatsiz’de Karşımıza Çıkan Şevval Sam’ın Oğlu Emir Tarık Tekin Sevgilisini Piyano İle Mest Etti…

Aleyna

Haberler

12 Kasım 2020

Sadakatsiz’de Karşımıza Çıkan Şevval Sam’ın Oğlu Emir Tarık Tekin Sevgilisini Piyano İle Mest Etti…

Şevval Sam’ın oğlu Emir Tarık Tekin, sezonun flaş işlerinden Sadakatsiz’de sevgilisine şiddet uygulayan bir karakteri oynuyor. Ama normalde gerçek bir centilmen!

Tarık Emir Tekin

Emir Tarık Tekin, ünlü oyuncu Şevval Sam ve bir dönemin efsane futbolcusu Metin Tekin’in oğlu. Annesinin yolundan giderek oyuncu olmaya karar veren Tekin, genç yaşına rağmen isabetli proje seçimleri yaparak çok çabuk sıçradı. Önce Blu Tv’nin “Çıplak” dizisinde oynayan Tekin, daha sonra Netflix’te “Rise of Empires: Ottoman” belgeselinde rol aldı. Bu küçük rollerin ardından adını duyurduğu iş ise bu sezonun en iyi işlerinden Sadakatsiz dizisi oldu.

Sadakatsiz’in Asi Çocuğu

Tarık Emir Tekin ve rol arkadaşı

Emir Tarık Tekin’i yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerinin zirvesinden inmeyen Sadakatsiz’in “asi çocuğu” Selçuk olarak izliyoruz. Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi alan Tekin’in oyunculuğu beğeni topluyor. Sadakatsiz’de oynadığı Selçuk karakteri sevgilisine şiddet uygulayan ve madde bağımlısı biri. Neyse ki Emir Tarık Tekin, gerçek hayatta Selçuk’a hiç benzemiyor!

On Parmağında On Marifet!

Instagram’dan gördüğümüz kadarıyla Emir Tarık Tekin’in tek yeteneği oyunculuk değil! Müzik konusunda da iddialı olan Tekin, çok güzel piyano çalıyor. Dolaştığı müzik marketlerde bile piyanonun başına geçip müzik ziyafeti vermekten geri kalmıyor.

Sevgilisini Mest Etti!

Ancak videoda piyano çalmasından daha çok dikkat çeken bir şey var, piyano çalarken onu öpücüklere boğan sevgilisi! Mutluluk ve aşk akan bu videoya siz de bayılacaksınız.

Aileden Onay Aldı

Emir Tarık Tekin’in sevgilisine dair bildiğimiz tek şey adının Sophia olduğu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

red wine at Bisong’s place

sofia (@katcsofia)’in paylaştığı bir gönderi ()

Sophia ve Şevval Sam birbirlerini takip ediyor, demek ki mutlu çifte ailelerinin desteği de büyük!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz