Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın Bir Türlü Durmak Bilmiyor! Güzel Oyuncu Şimdi de Başka Bir Sette Görüldü

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Leyla ile Mecnun’un Yeni Leyla’sı Deniz Işın Bir Türlü Durmak Bilmiyor! Güzel Oyuncu Şimdi de Başka Bir Sette Görüldü

Masumiyet dizisinin güzel oyuncularından birisi olan Deniz Işın, dizi bitse de kendisi dur durak bilmiyor. Exxen’de yayınlanacak olan efsane dizi Leyla ile Mecnun’un yeni Leyla’sı olacak olan Deniz Işın şimdi de başka bir sette daha görüntülendi. Doğrusu bitmek bilmeyen enerjisine ve çalışkanlığına maşallah dedirten Deniz Işın’ın yer aldığı diğer projeden kareler!

Eee Sonra?

Her ne kadar Masumiyet bitse de set maceraları bitmeyen ve setlere hiç ara vermeyen bir isim Deniz Işın. Başarılı oyuncu Exxen için çekimlerine yeniden başlanacak olan Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sı olarak projeye dahil oldu. Ancak bunun yanı sıra dijital platformda yer alan “Eee Sonra?” ile de birlikteliğine devam ediyor. Başrollerinde kendisiyle birlikte Sarp Bozkurt’un da bulunduğu dizi Türkiye’nin ilk interaktif dizisi olarak tanınıyor.

Aşk Taktikleri

blank

Yönetmenliğini Emre Bahadır Çırakoğlu’nun üstlendiği “Eee Sonra?”nın başrollerinde Deniz Işın’ın partneri Sarp Bozkurt. Kadın erkek ilişkilerini ve ilişkilerdeki taktikleri konu alan dizi, şu ana kadar aşkı bulamayan iki kişiyi konu alıyor. Bu yalnızlıklarından bıkıp usanan ikili artık bu durumlarından pes edip taktik kitaplarından akıl almaya ve bu kitaplardaki taktikleri uygulamaya başlarlar. Bu esnada başlarına gelen onca komik olay ve hikaye de dizinin genel konusunu oluşturur.

Deniz Işın’ın Çalışkanlığı

blank

Özellikle son dönemlerde projeden projeye koşturan Deniz Işın, aslında Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunu. Hatta lisans eğitimin ardından Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamlayan Işın bunun ardından İzmir’de Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 yıl oyunculuk eğitimi alır. Televizyon hayatına ise ilk etapta FOX’ta yayınlanan “Her Yerde Sen” dizisi ile adım atar. Ardından “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde ve “Sefirin Kızı” projelerinde oynayan Deniz Işın son olarak Hülya Avşar, Serkay Tütüncü, Mehmet Aslantuğ ve İlayda Alişan’la birlikte Masumiyet dizisinde yer aldı. Son olaraksa Exxen’de yayınlanması dört gözle beklenen Leyla ile Mecnun dizisinde yer alacak oyuncu “Eee Sonra?” ile de çekimlerini sürdürüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz