Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın Büyük Vefasızlığı, Alişan’ın Zor Günleri, Uraz Kaygılaroğlu Hızlı Çıktı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

23 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın Büyük Vefasızlığı, Alişan’ın Zor Günleri, Uraz Kaygılaroğlu Hızlı Çıktı!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 23 Haziran Çarşamba günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Vedat Milor’dan Cam Tavanlar’a Övgü!

Ünlü gurme Vedat Milor’dan Cam Tavanlar’a övgü dolu sözler geldi; “İlk defa gitmediğim bir restoranı değerlendireceğim. ‘Gitmediğim en iyi restoran’ diyebilirim. Asude adlı restoranın tam karşısına açılan Lujuria. Peki burayı özel kılan şey ne? Bir defa, kadınların sınırlı bütçeyle kafa kafaya verip açtığı bir yer. Bu yönüyle bana Aman’da Bravo’da çok başarılı bir yapı kuran Melis Korkud ve şef İnanç Çelengil’i hatırlattı. İşletmeci Leyla Hanım detaylara büyük önem veren, çok çalışkan ve kriz anlarında panik olmayan biri. Çalışanlarını iyi motive ettiği açık, zira servis kalitesi üst düzey. Aylin Hanım ise mutfağında inandığı değerlerden ve prensiplerden vazgeçmeyen bir şef. Herkesin giderek birbirine benzediği restoran dünyasında özgün yemeklere denk gelmek kolay değil. Ama bu noktada Leyla Hanım’ın hakkını verelim, şefe güvenip insiyatif alma imkanı sağlamış. Yeni açılan her restoran başlarda genellikle giderek yükselen bir trafiğe sahip olur. Bu açıdan Lujuria’nın gelişimini yakından takip edeceğim. İyi malzeme bulmanın giderek zorlaştığı bir dönemde şefin bunu başarıp yaratıcı tabaklar ürettiğini görüyorum. Yapıcı bir eleştiri yapmam gerekirse iç sesine daha fazla kulak vermeli ve yemeklerini İstanbul’daki muadili yerlerden daha da farklılaştırmalı. Leyla Hanım’ın muazzam konukseverliği ile birleştiğinde bu yemekler zaman içerisinde kendi müdavimlerini yaratacaktır.” Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın, Alişan’ı Unuttu!

blank

Demet Akalın, 10 ay boyunca sabah programı sunduğu, ortim dediği yakın arkadaşı Alişan’ı unuttu. Kardeşi Selçuk Tektaş ile Koronavirüse yakalanan Alişan’ın sağlık durumu iyi olsa da kardeşi özel bir hastanede yoğun bakımda tedavisine devam ediyor. Alınan bilgilere göre Selçuk Tektaş’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyormuş! Tektaş ailesinde zorlu günler devam ederken; Demet Akalın’ın Alişan hakkında paylaşım yapmaması gözlerden kaçması. Yeni şarkı telaşı ve tatil sevdasına düşen Demo, ortisini unuttu!

3. Uraz Kaygılaroğlu Gülcan Arslan’la Tatilde Görüntülendi!

blank

Uraz Kaygılaroğlu hızlı çıktı! Melis İşiten’le evliliklerini sonlandırdıktan sonra Berrak Tüzünataç’la birkaç aylık birliktelik yaşamaya başlayan yakışıklı oyuncu; Berrak Tüzünataç’la anlaşamayınca yolları ayırmıştı. Ancak Uraz Kaygılaroğlu oldukça hızlı çıktı. Yalnızlığını Gülcan Arslan’la sonlandıran oyuncu bugün magazincilere yakalandı. Henüz çok yeni bir ilişki olmasına rağmen sarmaş dolaş tatilde aşka gelen çiftimizden henüz bir açıklama gelmedi! Bu arada detaylar için:

4. Hayırlı Damat Mesut Özil!

Amine Özil ve Mesut Özil

Son olarak Arsenal’den Fenerbahçe’ye transfer olan Mesut Özil, milyonlarca taraftarı heyecanlandırmıştı. Sakatlığı nedeniyle Fenerbahçe’ye istediği kadar fayda sağlayamayan ünlü futbolcu; Türkiye güzeli Amine Gülşe ile evliliğiyle magazin dünyasını meşgul etmeye devam ediyor. Amine Gülşe’nin annesine 12 milyon TL’lik bir villa satın alan Mesut Özil, hayırlı damat olarak anılmaya başladı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz