Bu Nasıl Evrim! Hande Erçel ve Ebru Şahin’in Yıllar İçindeki Değişimi Olay Oldu

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Bu Nasıl Evrim! Hande Erçel ve Ebru Şahin’in Yıllar İçindeki Değişimi Olay Oldu

Türkiye’nin en güzel kadınlarından olan Hande Erçel ve Ebru Şahin’in yıllar içindeki değişimi olay oldu. Ünlü güzeller eski fotoğrafları ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü ismin takipçileri ise ünlü güzellerin fotoğraflarını görünce çok şaşırdı.

hande erçel-sen çal kapımı

Bu sezon birkaç ismin kariyerinde altın çağ oldu. Güzellikleri ve yetenekleri ile ekranlarda fırtınalar estiren genç oyuncular hepimizi kendine hayran bıraktı. Bu isimlerden en sevilenleri ise şüphesiz Hande Erçel ve Ebru Şahin. Hayat Ağacı, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Halka gibi dizilerin ardından Sen Çal Kapımı ile de olay yaratan Hande Erçel popülerliğine popülerlik katarken Ebru Şahin Hercai ile hepimizin kalbinde taht kurdu.

ebru şahin-hercai

Güzellikleri ile göz dolduran ünlü oyuncuların geçmişteki halleri ise en merak edilen konulardan biri oldu. Degisim_mekani Instagram hesabının paylaşımlarına göre Hande Erçel ve Ebru Şahin’in yıllar içindeki değişimini sizler için derledik.

Hande Erçel

Sen Çal Kapımı’nın güzeller güzeli Eda’sına hayat veren Hande Erçel bildiğiniz gibi tescilli güzellerden. Hem kariyeri hem de Kerem Bürsin ile yaşadığı aşktan dolayı çok konuşulan ünlü isim hakkında birçok estetik iddiası ortaya atılmıştı. Hande Erçel’in geçmişteki ve şimdiki fotoğraflarına baktıkça bariz değişiklikler görsek de ünlü yıldızın doğal güzelliği su götürmez bir gerçek. Oyunculuğunu da günden güne geliştiren Hande Erçel’i ekranlarda daha çok göreceğiz gibi.

Ebru Şahin

Bu yıl tartışmasız Ebru Şahin’in yılıydı. Daha önce İstanbullu Gelin, Yasak Elma, Savaşçı gibi yapımlarda gördüğümüz Ebru Şahin Hercai ile kariyerinde büyük bir sıçrama yaşarken bir yandan da özel hayatı ile de gündemi oldukça meşgul ediyor. Ünlü basketbolcu Cedi Osman ile büyük bir aşka yelken açan Ebru Şahin, hayatının her alanında mutluluğu ve başarıyı yakalamış gibi. Kıvırcık ve gür saçları ve etkileyici gözleri ile seneler içinde değişimlere uğrasa da ünlü ismin güzel gülümsemesi hiç değişmemiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz