Masumlar Apartmanı Ekibinin Bitmeyen Çilesi! Ne Yaparlarsa Yapsınlar Bir Türlü Başaramadılar

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı Ekibinin Bitmeyen Çilesi! Ne Yaparlarsa Yapsınlar Bir Türlü Başaramadılar

Masumlar Apartmanı her ne kadar büyük bir iddiayla ekranlara gelen dizilerden birisi olsa da ekip ne yaparsa yapsın bir türlü başaramadı. Yüzü bir türlü istedikleri gibi gülmeyen Masumlar Apartmanı ahalisinin bundan sonra yapacakları ise merak konusu.

18.05.2021

Ekranlara geldikleri ilk günden bu yana amansız bir savaş içerisinde olan Masumlar Apartmanı ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz arasındaki reyting savaşları aynı hızla devam ediyor. Her ikisi de oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip olan diziler için TOTAL reyting oranlarına bakıldığında Masumlar Apartmanı bu savaşta hep gerilerde kalmış görünüyor. Bu hafta için açıklanan reyting oranlarına bakıldığında EDHO yine 9.44’le birinciliği göğüslerken Masumlar Apartmanı 8.25’le ikinci sırada kaldı.

Aksiyon dolu senaryosu, nefes nefese sahneleri ve derin devlet teorileri ile gündemden düşmeyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz öyle görünüyor ki reyting sıralamalarında da bir numaradan düşmeyecek.

11.05.2021 Sonuçları Nasıl?

Gelelim TOTAL’in 11 Mayıs reytinglerine. Hem EDHO da hem de Masumlar Apartmanında gözlenen bir reyting düşüşü görülüyor bu hafta. Ancak bu düşüşten Masumlar Apartmanı daha çok etkileniyor. İkincilikte yer alan dizi için birincilik yine elde edilemeyen bir hayal olmuş. Peki kim mi kaptı birinciliği? Tabii ki yine ama yine Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz!

04.05.2021 Reyting Sonuçlarında da Aynı Durum

4 Mayıs reyting sonuçları da diğerlerinden çok farklı değil. Baktığımızda yine Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10.43’le her zamanki birincilik koltuğuna kurulmuş durumda. TOTAL’in yaptığı bu istatistiğe göre bu kez hemen arkasından gelen Masumlar Apartmanı 9.18 ile aslında oldukça iyi bir puan almış durumda. Ama ne olursa olsun EDHO’yu geçmek yine nasip olmamış apartman sakinlerine.

blank

EDHO hem konusuyla hem bitmek bilmeyen aksiyonuyla ve ağır replikleriyle izleyiciyi etkisi altında tutmaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Melek 19 Mayıs 2021

Nedeni açık evde 1 tv olanlar erkekler eşkiya dünyayı seyredince bayanlar seyredemiyor. Bence mahsumlar ap başka güne alınmalı en az seyredilen dizilerin gününe alınsa anca şükür bizde 2 tv varda ben düzenli seyrediyorum tüm bölümlerini

Yorum Yaz