Alişan’ın Yeğeni Eyşan Tektaş da Mesleğini Buldu! Eyşan’a Demet Akalın’dan Tam Destek

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Alişan’ın Yeğeni Eyşan Tektaş da Mesleğini Buldu! Eyşan’a Demet Akalın’dan Tam Destek

Alişan’ın ailesine olan düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Eşi ve çocuklarının yanı sıra annesi, kardeşi ve onun ailesine de oldukça bağlı olan Alişan Instagram hesabından bir story yayınlayarak yeğeni Eyşan’a destek verdi. Küçük yaşına rağmen mesleğini bulan Eyşan Tektaş bakın nasıl bir işe soyunmuş? İşte Küçük Eyşan’ın yaptıkları ve çevresinden aldığı destek!

Sağ Kalan Çocuk

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızı Eyşan 11 yaşına rağmen güzel bir iş ortaya çıkarınca amcası Alişan’dan da tam destek aldı. “Yıllar önce, büyük bir savaştan sağ kalan bir çocuğun gizemli hikayesi” olan Sağ Kalan Çocuk’u Watt Ppad uygulaması üzerinden yayınlayan Eyşan Tektaş ailesi tarafından da büyük bir takdir aldı. Amcası Alişan’ın yeğeninin kitabını hemen Instagram story’si ile paylaşmasının ardından Demet Akalın da Eyşan’ı yalnız bırakmadı. O da kendi Instagram hesabından bir stroy olarak Eyşan’ın kitabının tanıtımına destek verdi.

Yeğeni ile Gurur Duyuyor

alişan

Alişan yeğeninin kitabını tanıtırken şöyle bir not düşmeyi de ihmal etmedi. “Benim minik aşkım Eyşan’ım (11 yaşında) büyüdü de kitap yazdı… Kitabını okumak için linki bırakıyorum… Lütfen bir girip okursanız sevinirim” diyen Alişan’ın yeğeni ile gurur duyduğu ise her halinden belli oluyor. Doğduğu ilk günden bu yana yeğeni ile hep ilgilenen Amca Alişan bu kez de yeğeninin başka bir mutluluğuna şahit oluyor.

Yeğeninin İsim Babası

cansu dere

Erkek kardeşi Selçuk Tektaş’ın kızı olan Eyşan’ın ismi de amcası tarafından seçilmiş. O zamanlar oldukça popüler bir dizi olan Ezel dizisinde oynayan Cansu Dere Alişan’ı öyle bir etkilemiş ki dizideki Eyşan karakterinin ismini yeğenine vermiş. Yani küçük Eyşan daha doğmadan amcasının hayatında her zaman önemli bir noktada olacağı belliymiş. Ki Alişan’ı sonrasında da her zaman Eyşan’la ilgilenirken görmüşlüğümüz var doğrusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz