Eski Sevgiliye İmalı Mesaj! Merve Boluğur’un Aşk Hayatında Neler Oluyor?

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Eski Sevgiliye İmalı Mesaj! Merve Boluğur’un Aşk Hayatında Neler Oluyor?

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, son günlerde aşk hayatıyla ilgili gizemli paylaşımlar yapıyor. Herkes paylaşımların kiminle alakalı olduğunu çok merak ediyor!

Merve Boluğur

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, mesleğinden uzun süredir uzaktaydı. Son olarak 2017 yılında “İçimdeki Fırtına” dizisinde başrol oynayan ünlü oyuncu, dizinin 6. bölümde final yapmasıyla hüsrana uğradı. O günden beri de reklam yüzü olduğu firmalar, kendisine ait kozmetik markası ve en çok da aşk hayatıyla gündeme geliyor!

Aşktan Yana Şansı Yok

Merve Boluğur

Merve Boluğur, büyük aşk yaşadığı ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’la 2015’te evlendi. Ancak bu evlilik sadece 2 yıl sürdü. O günden beri de Merve Boluğur’un aşktan yana yüzü gülmedi. Son olarak hayranı Burak Dayı ile aşk yaşayan ünlü oyuncu, eylül ayında bu ilişkiye son verdi.

Merve Boluğur

O zamandan beri de sadece çok konuşulan YouTube kanalı ve iddialı müzik projeleri için hazırlık yapmakla meşgul. Daha doğrusu herkes öyle zannediyordu!

Çiçekler Kimden Geldi?

Merve Boluğur

Merve Boluğur, dün akşam kendisine gelen pembe çiçeklerle dolu buketi paylaştı. Bu durumda bir tuhaflık yok, herhangi bir sebeple ona çiçek gönderilmiş olabilir. Ama Merve Boluğur’un “utangaç” emojisi ve kimseye teşekkür etmemesi hayranlarını alarma geçirdi!

Merve Boluğur çiçek

Yetmezmiş gibi, Merve Boluğur daha da tuhaf bir paylaşım yaptı!

“Kapım açık hala”

Merve Boluğur

Merve Boluğur, “O kadar” notuyla Doğuş’un meşhur şarkısı Uyan’ı paylaştı.

Şarkının sözleri aşka dair ümitsizlik ve eski sevgiliye sitemle dolu! Ama Merve Boluğur’un paylaştığı kısmında dikkat çeken bir söz de var: “Düşünmeden uğra bana, kapım açık hala sana!

Merve Boluğur bu paylaşımları kimin için yapıyor? Aşk hayatında neler oluyor? Umarız, ünlüler camiasındaki karmaşık aşk olaylarına bir puzzle da Merve Boluğur eklemez. Ondan ipuçları değil bir açıklama görmeyi umuyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz