Rasim Öztekin’in Kızı Pelin Öztekin Bikini Fotoğraf Paylaştı Sosyal Medya İkiye Bölündü: “Ölümler Ucuzlamış!”

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Rasim Öztekin’in Kızı Pelin Öztekin Bikini Fotoğraf Paylaştı Sosyal Medya İkiye Bölündü: “Ölümler Ucuzlamış!”

Geçtiğimiz aylarda ani bir kalp krizi nedeniyle kaybettiğimiz Rasim Öztekin’in kendisi gibi oyuncu kızı Pelin Öztekin, babasını kaybettiğinden beri Rasim Öztekin hakkında yaptığı duygusal paylaşımlarla gündeme geliyordu. Bugün ise havuzda, bikinili “Sezonu açtım” paylaşımı yapan Pelin Öztekin, sosyal medyayı ikiye böldü. Birçok kişi tarafından linçlenen güzel oyuncuyu savunan kişiler de yok değildi!

Uzun yıllardır ekranlarda ve tiyatro sahnelerinde olan Pelin Öztekin 2014 yılında mide küçültme ameliyatı olmuş ve toplamda 93 kilo vererek 60 kiloya inmişti. Senelerce kilo vermek için denemediği yöntem kalmayan güzel oyuncu son çare olarak bıçak altına yatmayı göze aldı ve yıllar içinde ideal kilosuna inerek hedefine ulaşmış oldu. Sık sık verdiği kilolar nedeniyle sosyal medyada olay olan Pelin Öztekin bundan birkaç ay önce babası usta oyuncu Rasim Öztekin’i kaybetti!

Pelin Öztekin Sosyal Medyayı İkiye Böldü!

Ani bir kalp krizi nedeniyle hayata veda eden Rasim Öztekin’in kaybına tüm Türkiye çok üzüldü! Kızı Pelin Öztekin’in Instagram paylaşımlarıysa görenleri duygulandırdı. Babasını kaybettikten sonra; “Eskiden sevdiğim 8 artık uğursuz. Her ayın 8’i çıkmaz sokak gibi ve sensizlik hala tam anlamını bulup da dile getiremediğim lanet bi çaresizlik.
Bıraktığından daha dağınık buralar ve ben toparlamaya çalıştıkça tuttuğum, tutunduğum her şey paramparça! Alışacaksın diyorlar ama hiç sormuyorlar baba, ben alışmak istiyor muyum? Ne zormuş yaşadığım sensizliği anlatamamak, ne zormuş beklediğim telefonun hiç çalmaması, ne zormuş güçlü durmaya çalışmak, ne zormuş başımı dayadığım o omuzuna bir daha sığınamamak. Zormuş işte, bir daha baba diyemeyeceğimi bilmek çok zormuş!”
Paylaşımıyla herkesi etkileyen Pelin Öztekin bugün bambaşka bir konuyla sosyal medyayı ikiye böldü!

blank

Bugün havuzda, bikinili “Sezonu açtım” paylaşımı yapan Pelin Öztekin’in paylaşımı altına gelen yorumlar herkesi çok şaşırttı. Pek çok kişi Pelin Öztekin’in bu paylaşımını gereksiz bulurken, güzel oyuncuyu savunan kişiler de yok değildi.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz