Seda Sayan Kavgası Huzur Bırakmayınca Tatillerini Yarıda Kestiler: Alişan ve Buse Varol Soluğu İstanbul’da Aldı!

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Seda Sayan Kavgası Huzur Bırakmayınca Tatillerini Yarıda Kestiler: Alişan ve Buse Varol Soluğu İstanbul’da Aldı!

Tektaş ailesi bugünlerde oldukça stresli zamanlar geçiriyor! Alişan’ın sabah programının bittikten sonra yaşanan olaylar magazin gündeminde büyük bir ses getirirken; Demet Akalın ve Seda Sayan’ın kavgası Tektaş’ların tatil zamanına denk gelince ne Buse Varol ne de Alişan gittikleri tatilden bir şey anlamadılar! Hatta tatillerini yarıda kesip İstanbul’a geri döndüler.

Bildiğiniz gibi 10 aydır ekranlarda olan Alişan ve Demet Akalın’ın sabah programı final bölümünün ardından ekranlara veda etti. Programın istikrarsız reytingleri ve Demet Akalın’ın yoğun çalışma temposundan yorulması nedeniyle sezon finali yerine direkt final yaparak yayından kalkan programın ardından büyük bir kaos başladı. Bundan birkaç ay önce programlarında Seda Sayan’ı konuk eden ortigiller sohbet esnasında Seda Sayan’dan; “Orada sağlam oturun yoksa alırım elinizden valla!” dediğinde herkes bunu “şaka” olduğunu sanmıştı. Bu arada detaylar için:

Kavga Çıktı!

blank

Fakat gerçek öyle değilmiş! Cuma günü yayınlanan bölümün ardından aynı kanalla anlaşan Seda Sayan; bu haberi program bitmeden Demet Akalın’la paylaşınca ortalık karıştı. Aynı dakika da Seda Sayan’ı Instagram’dan engelleyen güzel şarkıcı ertesi gün Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak; “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!” Seda Sayan’a tepkisini belli etmiş oldu.

Buse Varol Annelik Modunu Açtı!

blank

Demet Akalın’ın kankası Alişan ise; güzel şarkıcının bu storysini kendi hesabında paylaşarak Demet Akalın’la aynı duyguları paylaştığını dile getirdi. Ancak bu kavga yaşanırken Buse Varol ve Alişan çoktaan güzel bir tatilin yolunu tutmuştu bile. Birkaç günlük güzel bir tatilin ardından İstanbul’a dönen çiftimizin tatili bu kadar kısa sürünce; akıllara Seda Sayan kavgası geldi! Acaba tatillerini yarım mı bıraktılar? Her ne sebepten olursa olsun İstanbul’a dönen çiftimizden Buse Varol; Eliz’le ayna karşısında poz vermeyi ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz