Kenan Doğulu Abisi Ozan Doğulu’nun Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı: “İyiki Doğdun Ozi’m!”

Aleyna

Haberler

13 Ocak 2021

Kenan Doğulu Abisi Ozan Doğulu’nun Doğum Gününü Instagram’dan Kutladı: “İyiki Doğdun Ozi’m!”

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, abisi Ozan Doğulu’nun doğum gününü Instagram hesabından kutladı. Birbirlerine yakınlığı ile bilinen kardeşlerden duygusal açıklamalar geldi!

Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu bildiğiniz gibi müzik piyasasında oldukça söz sahibi kişiler. Ozan Doğulu sadece beste ve aranje kısmında çalışmalarına devam ediyor olsa da; Kenan Doğulu hem yazıyor hem söylüyor. Hatta sevilen birkaç filmin müziklerinde Kenan Doğulu’nun imzası var.

Duygusal Doğum Günü Kutlaması!

Kenan Doğulu, abisi Ozan Doğulu’nun doğum gününü Instagram paylaştığı bir gönderiyle kutlamayı ihmal etmedi. Kenan Doğulu, bugün 49 yaşına giren Ozan Doğulu’nun doğum gününü beraber oldukları siyah beyaz bir fotoğrafla kutladı. Fotoğrafın açıklama bölümüne ise “Ozi’m iyi ki doğdun! Birlikte daha çok üreteceğimiz, eğleneceğimiz ve güleceğimiz harika bir yaşın olsun ?? Seni çok seviyorum ? Happy birthday bro, I love you!” yazarak abisine sevgisini gösterdi!

Ozan doğulu yorum

Ozan Doğulu ise kardeşinin bu güzel doğum günü paylaşımına öpücük emojisi göndererek karşılık verdi!

Kenan Doğulu story

Aynı zamanda Kenan Doğulu, Ozan Doğulu’nun doğum günü için aynı fotoğrafı Instagram storylerde paylaşmayı ihmal etmedi! Storylerde de “İyi ki doğdun Ozi’m” yazan Kenan Doğulu’nun abisi Ozan Doğulu’ya olan sevgisine hepimiz şahit olduk!

Kenan Doğulu Son Olarak Zeynep Bastık’la Mini Bir Konser Vermişti!

Beren Saat ile çalkantılı bir evliliği olan Kenan Doğulu, bir süredir yeni şarkı çıkartmıyor. Ancak en son geçtiğimiz haftalarda Zeynep Bastık’ın Youtube kanalına konuk olan Kenan Doğulu, Zeynep Bastık ile birbirinden güzel şarkılar seslendirerek sevenleriyle buluştu! Sevenlerine 2021 sürprizi yapan Kenan Doğulu’dan artık yeni şarkılar bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz