Demet Akalın Yeminini Bozdu: Ünlü Sanatçı Bakın Baş Koyduğu Yoldan Nasıl Döndü!

Aleyna

Haberler

2 Kasım 2021

Demet Akalın Yeminini Bozdu: Ünlü Sanatçı Bakın Baş Koyduğu Yoldan Nasıl Döndü!

Demet Akalın, hem özel hayatıyla hem de iş hayatıyla her zaman gündeme gelmeyi başaran ve oldukça sevilen bir isim. Ünlü sanatçı, son zamanlarda oldukça yoğun bir iş temposuna sahip olsa da bulduğu en küçük zamanda bile soluğu evinde alıyor ve hem kendisine hem de ailesine zaman ayırıyor. Geçtiğimiz saatlerde yine evinde vakit geçiren Demet Akalın, bakın uzun süredir tuttuğu sözünü nasıl bozdu ve bu anları takipçileri ile nasıl paylaştı!

Kaos Dolu Zamanlar Geride Kaldı!

Demet Akalın, son zamanlarda oldukça zorlu zamanlar geçiriyordu ve psikolojik olarak epeyce yıpranmıştı. Eski eşi Okan Kurt ile beraber açtığı Hirahan adlı bir restoranı olan Demet Akalın, bu restoranın 2. şubesini açmak için kolları sıvamıştı. Bu sırada restoranının yanındaki diğer restoran sahipleri ile kavga eden Okan Kurt, fiziksel şiddet görmüş ve olay mahkemeye taşınmıştı.

Bu zorlu zamanlarda ailesine derin bir nefes aldırtmak isteyen Demet Akalın, eski eşi ve kızı ile birlikte yurt dışına çıkmış ve biraz olsun derin bir nefes almıştı. Bu tatilin ardından yoğun çalışma temposuna devam eden Demet Akalın, gece gündüz sahne almaya ve sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Bunca yorgunluğun arasında kendisine zaman ayırmayı da ihmal etmeyen ünlü isim, uzun süredir oldukça sıkı bir diyet yapıyordu. Formuna dikkat eden ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren Demet Akalın, her ne kadar uzun bir süre bu diyetine sadık olsa da geçtiğimiz saatlerde bu durum değişti ve ünlü güzel bakın o sıkı diyetini bir anda nasıl bozdu!

Afiyet Olsun!

Diyetini bozduğunu böyle duyuran Demet Akalın, kendisine böyle bir jest yaparak oldukça keyifli dakikalar geçirdi ve bunu da sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz