İbo Show Neden Yok? Kaldırıldı mı? İbrahim Tatlıses Programa Çıkacak mı?

Aleyna

Haberler

15 Mayıs 2021

İbo Show Neden Yok? Kaldırıldı mı? İbrahim Tatlıses Programa Çıkacak mı?

Star TV ekranlarında yayınlanan İbo Show iki haftadır ekranlardan uzak! Son olarak 1 Mayıs tarihinde ekrana gelen İbo Show geçtiğimiz hafta ve bu hafta yeni bölümüyle seyircileriyle buluşmayacak. Her bölümüyle reytinglerde biraz daha yükselen İbo Show’un bu haftaki yeni bölümü Ramazan Bayramı nedeniyle yayınlanmayacak!

İbrahim Tatlıses

10 Yıl Sonra Geri Döndü!

Bildiğiniz gibi İbrahim Tatlıses bundan tam 10 sene önce bir İbo Show program çıkışında arabasında yolculuk ederken; silahlı saldırganların saldırısına uğramış ve kalaşnikofla yaralanmıştı. Başından vurulmasına rağmen mucizevi bir şekilde hayata tutunmayı başaran İbrahim Tatlıses; o dönemler magazin gündeminde ve halk arasında “mermiye kafa atan adam” olarak anılmaya başladı.

İbrahim Tatlıses

Hatta bugün bile İbrahim Tatlıses’in “mermiye kafa attığı” goygoyu sosyal mecralarda yayılmaya ve kullanılmaya devam ediyor. Saldırıdan sonra apar topar hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan ünlü şarkıcı uzun süren tedavilerin ardından “kök hücre” tedavisini denemek için yurt dışına gitti. 10 küsür yıl boyunca farklı farklı terapilerle ve tedavilerle sağlığına kavuşmaya çalışan İbrahim Tatlıses, bütün çabalara rağmen eski sağlığına kavuşamadı!

blank

İbo Show Neden Yok?

Ancak hayatını idame ettirecek kadar hatta İbo Show’u yeniden sunmaya başlayacak kadar iyileşen İbrahim Tatlıses, 10 yıl sonra hem yeni şarkı çıkarttı hem de Star TV’nin efsane programı İbo Show ile ekranlara geri döndü. Ancak İbo Show’un yeni bölümleri genellikle biraz hüzünlü geçiyor. Yaşadığı saldırı yüzünden oldukça duygusallaşan ünlü şarkıcı her programda muhakkak bir kere ağlıyor! Ancak İbrahim Tatlıses’in en büyük üzüntüsü eskisi gibi şarkı söyleyememesi. Hatta geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen bir bölümde İbrahim Tatlıses, gözyaşları içinde Allah’a yalvarmış ve sesini ona geri vermesini dilemişti.

Birkaç aydır ekrana gelen İbo Show’u Star TV’de görmeye çok alıştık. Ancak 2 haftadır İbrahim Tatlıses’in İbo Show’u ekranlara gelmiyor. Haliyle birçok kişi İbo Show’un yayından kaldırılıp kaldırılmadığını merak ediyor. Bu hafta Ramazan Bayramı nedeniyle İbo Show’un yeni bölümü ekranlarda olmayacak. Önümüzdeki hafta ise tam gaz eğlence Star TV’de devam edecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz