Fotoğraftan Gözlerinizi Alamayacaksınız! Hande Soral ve Bensu Soral’ın Anneleriyle Pozu “Maşallah” Dedirtti

Aleyna

Haberler

7 Mart 2021

Fotoğraftan Gözlerinizi Alamayacaksınız! Hande Soral ve Bensu Soral’ın Anneleriyle Pozu “Maşallah” Dedirtti

Oyuncu kardeşler Bensu Soral ve Hande Soral, anneleriyle çektirdikleri fotoğrafa bakanlar bir daha baktı. Çünkü anneleri şaşırtıcı derecede genç görünüyordu!

Hande Soral

Ünlü oyuncu Hande Soral, çocukluğundan beri hayal ettiği oyunculuğa “Küçük Kadınlar” dizisiyle adım attı. Kısa sürede de ekranın en beğenilen oyuncularından biri haline geldi.

Bensu Soral

Kız kardeşi Bensu Soral ise ablasının aksine oyunculuktan uzak durmak istiyordu. Ablasının menajerinin ve çevresindekilerin baskısıyla oyunculuğu deneyen Bensu Soral, ablasından da kısa sürede parladı!

Hande Soral Bensu Soral

Türkiye’nin en popüler oyuncuları arasında olmak Soral kardeşlerin arasına giremedi. Her fırsatta birbirlerinden övgüyle bahsetmeye devam ettiler!

“Birbirimizi var ettik”

Hande Soral Bensu Soral

Bensu Soral, her fırsatta ablası için “Beni o var etti” diyor. Hande Soral ise bu övgüye karşı oldukça mütevazı: “Kardeşler olarak birbirimizi var ettik!” Hande Soral, sanat dünyasının diğer kardeşleri Pekkanlar’ı örnek vererek, “Bu ailenin Semiramis’i ben olabilirim, Ajda Pekkan o olsun. Bensu şu anda en güzel Türk aktris, bakmaya doyamıyorum” diyor.

Hande Soral Bensu Soral Bedirhan Soral

Ablasının idolü olduğunu söyleyen Bensu Soral da, “Onun özgür, kararlı ve ayakları üzerinde durup kalbiyle yaşayan haline imreniyorum” sözleriyle ablasına toz kondurmuyor! Soral kardeşlerin arasındaki güçlü bağda, yetiştikleri ailenin de önemi var kuşkusuz!

Aile Yönünden Çok Şanslılar

Hande Soral Bensu Soral

Hande Soral, aileleriyle ilişkilerinin her zaman çok güzel olduğunu belirtiyor. Ünlü oyuncu, mutlu, sevgi dolu ve kalabalık bir ailede, kısıtlanmadan büyüdüklerini söylüyor. Annesiyle arasındaki ilişkiyi de “Beraber büyüdük” diyerek anlatıyor. Hande Soral doğduğunda, annesinin daha 18 yaşında olduğunu düşünürsek ünlü oyuncunun haklılığı ortaya çıkıyor!

Görenler Gözlerini Alamadı

Hande Soral, “Bir Zamanlar Çukurova” setinden vakit bulduğu anda soluğu yine İstanbul’da aldı. Eşi İsmail Demirci’yle görüşen oyuncunun sonraki durağı da annesinin yanı oldu.

Hande Soral Bensu Soral Sebahat Soral

Kız kardeşi Bensu Soral ve annesi Sebahat Soral ile paylaştığı fotoğraf olay yarattı. Sebahat Soral’ın çok genç göstermesi, “Güzelliklerini annelerinden almışlar” yorumlarına neden oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz