Seda Sayan Kavgasına Bircan Bali de Katıldı! Demet Akalın ve Alişan’la İlgili Şok Eden İddia

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Seda Sayan Kavgasına Bircan Bali de Katıldı! Demet Akalın ve Alişan’la İlgili Şok Eden İddia

Ünlü şarkıcılar Demet Akalın ve Alişan’ın programının sona ermesinin yankıları sürüyor. Bu kez, Bircan Bali programın bitişiyle ilgili şok eden bir iddiadan söz etti. Söylenenlere göre, programın bitişinin nedenlerinden biri de Demet Akalın’ın Covid-19’a yakalandığı dönemde yaptıklarıymış!

Demet Akalın Alişan

Demet Akalın ve Alişan, pandemi döneminde tekrar televizyona dönüp birlikte program sunmaya başladı. Yıllar önce de birlikte program sunan “ortiler”, bu kez televizyonda tutunamadı. “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı bir sezon ayakta kalabildi. Bu durumun sebebi ise düşük ratingler gibi görünüyordu. Ama Demet Akalın ve Alişan, programının bitişinin hüznünü yaşamaya bile fırsat bulamadan ortalık karıştı!

Demet Akalın Seda Sayan

Daha önce programa katılan ve şakayla karışık bir şekilde, “Sizin de yerinize geçebilirim” diyen Seda Sayan, gerçekten de dediğini yaptı! Gelecek sezon için Star TV’de sabah programı yapmak için anlaştı. Ama Demet Akalın duruma büyük tepki gösterdi. Seda Sayan’dan gelen “Star TV’yle ben anlaştım” mesajını görünce siniri tepesine çıkan Demet Akalın, arkadaşını Instagram’dan engelledi. Sonra, ikisi de birbirlerine demediklerini bırakmadı! Olaya Arto’dan tutun da Seda Sayan’ın eski sevgilisi Nihat Doğan’a kadar herkes dahil oldu. Tam program kavgası bitmiştir diye düşünürken, bu kez Bircan Bali’den ortalığı karıştıracak bir iddia geldi.

Instagram İşinden Etti

Söylemezsem Olmaz

Sansasyonel magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından Bircan Bali, programın bitişiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya attı. Malum, Demet Akalın geçen kış Uludağ tatilinde Covid-19’a yakalanmış ve karantina sürecine dair detayları Instagram’dan paylaşmıştı. Bircan Bali’nin söylediğine göre, yapım şirketinin ipleri koparmasının bir nedeni de buymuş!

Alişan tek başına programı sunarken, Demet Akalın aynı saatte evde Okan Kurt’la birlikte canlı yayın yapınca, yapım şirketi sinirlenmiş. Bunu bir baltalama girişimi olarak gören yapım şirketi, sezon sonunda sözleşmeyi bitirmeyi planlamaya başlamış. Ama Seren Serengil bunu bir kırılma noktası olarak görmedi: “Demet Akalın hasta yatağında 5-10 dakika program yaptı diye ratinglere mi yansıdı? Bence bu saçma. Orada ‘Bakın, hastayım, o yüzden yokum’ demek istemiş olabilir. İki saat boyunca yaptıysa hak veririm şirkete ama açıklama yaptıysa sadece, bu iddia hikayedir!

Demet Akalın

Öte yandan, Bircan Bali’nin diğer iddiasına göre, yapım şirketi iki ay önce Alişan’ın kapısını çalmış ve programa devam etmesi için yeni isimler önermiş. Alişan ise “Ben Demet’le başladım, onunla devam ederim” deyince, yapım şirketi Alişan’dan da vazgeçmiş. Aynı tarihlerde, yapım şirketi Seda Sayan’ı çağırıp sabaha karşı anlaşma imzalamış! Yani, Seda Sayan’ın devam edeceği iki ay öncesinden belliymiş. Ona rağmen, Demet Akalın’a “Benim orayla işim yok” demiş. Sonra da, “Sizin sözleşmeniz bittiği gün ben görüşmeye başladım. Siz de ‘Görüşebilirsin’ dediniz. Kimseyi işinden etmedim” demiş. Görülen o ki, program kavgası daha çok uzun süre devam edecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz