Sefirin Kızı’na Başrol Oyuncusu Dayanmıyor! Neslihan Atagül’ün Ardından Tuba Büyüküstün de Erken Veda Etti

Aleyna

Haberler

3 Mayıs 2021

Sefirin Kızı’na Başrol Oyuncusu Dayanmıyor! Neslihan Atagül’ün Ardından Tuba Büyüküstün de Erken Veda Etti

Finale yürüyen “Sefirin Kızı”nın setinde yine tuhaf gelişmeler yaşandı. Sağlık problemleri nedeniyle diziyi bırakan Neslihan Atagül’ün yerine gelen Tuba Büyüküstün de diziden erken ayrıldı!

Sefirin Kızı

Star TV’nin sevilen dizisi “Sefirin Kızı”, yıldız oyuncular Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ü buluşturan bir aşk destanı olarak dikkat çekmişti. Ancak senaristlerinin önceki dizisi “Sen Anlat Karadeniz” gibi kadına karşı şiddeti yanlış şekilde ele aldığı düşünüldü ve kıyasıya eleştirildi. Aktivistliği ve duyarlılığıyla bilinen isimlerin bu dizide ne aradığı sorgulandı. Ama zamanla senaristler derdini daha iyi anlatabildi ve her şey rayına oturdu. Yüksek ratinglerle yoluna devam eden “Sefirin Kızı” bu kez de pandemi engeline takıldı ve sezona erken veda etti.

Evdeki Hesap Çarşıya Uymadı

Neslihan Atagül

Ama pandemi arası “Sefirin Kızı”na yaramadı. Konu tıkandığı için hızla kan kaybeden dizi, rating listelerinde ortalama bir performansla tutunmaya çalışıyordu. Bu süreçte, asıl darbe senaryodan değil başrol oyuncusu Neslihan Atagül’den geldi! Ciddi sağlık problemleri sebebiyle setteki tempoya dayanamayan ünlü oyuncu diziden affını istedi.

Tuba Büyüküstün Engin Akyürek

Neyse ki, yapımcılar onun yerine hiç vakit kaybetmeden star oyuncu Tuba Büyüküstün’ü getirdi! “Kara Para Aşk” dizisiyle dünya çapında tanınan Engin Akyürek-Tuba Büyüküstün ikilisinin diziyi toparlayacağı düşünüldü.

Diziye Başrol Oyuncusu Dayanmıyor!

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Ancak başrol oyuncusu ve senaristlerin ani değişimi bambaşka bir dizi ortaya çıkardı. Seyirci de doğal olarak bu duruma ısınamadı. Sonuçta, diziye adını veren “sefirin kızı” artık yoktu ve aşk destanı da tarihe karışmıştı. İddialara göre, yeni aşk hikayesi Mavi ve Sancar da tarihe karışmış. Dizinin çekimleri henüz bitmese de Tuba Büyüküstün’ün erken veda ettiği konuşuluyor. En azından çekimlerinin bittiği kesin, senarist Eylem Canpolat’la vedalaştılar bile!

Tuba Büyüküstün’den Veda Mesajı

Tuba Büyüküstün

Dizinin bitmesine sadece iki bölüm kaldı. Ama Tuba Büyüküstün artık yok. O da Neslihan Atagül’ün izinden giderek erken veda etti! Bu durumu, yakın arkadaşı ve dizinin senaristi Eylem Canpolat’ın yazdıkları sayesinde gördük.

Tuba Büyüküstün story

Ama Tuba Büyüküstün, Neslihan Atagül’ün yaptığını yapmadı. Seyirciye değil arkadaşına teşekkür etti! Dizi bittiği zaman bir teşekkür daha gelir mi, bilemiyoruz. Ama düşen ratingler yüzünden seyirciye bir çeşit sitem etmiş de olabilir!

Benzer Haberler

Meryem 3 Mayıs 2021

Nare mi mavi mi
Bence
Nare

Ece 3 Mayıs 2021

Nare tabik

Yorum Yaz