Otele Kadın Atmanın Bedeli Ağır Oldu! Yeni Hedef Belli Oldu ve Ortalık Karıştı: EDHO 193. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

3 Mayıs 2021

Otele Kadın Atmanın Bedeli Ağır Oldu! Yeni Hedef Belli Oldu ve Ortalık Karıştı: EDHO 193. Bölüm Fragmanı

Atv’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da gerilim devam ediyor. Tüm Türkiye’nin nefessiz izlediği dizi, 193. bölümüyle Salı akşamı ekranlara geliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hızır Çakırbeyli’nin içerisinde bulunduğu çevreye adalet getirme savaşını konu alıyor. Dürüst ve güvenilir bir adam olan Hızır Çakırbeyli, içinde büyüdüğü yer altı dünyasının kurallarını yazıyor. Üstün meziyetleriyle, bu illegal dünyaya bile adaleti getirmeyi başaran Hızır Çakırbeyli, devletin gözünden kaçmıyor. Ve devletle iş birliği yaparak yer altı dünyasınının kontrolünü ele alıyor.

192. Bölümde Neler Oldu?

blank

Hızır Çakırbeyli, Tuncaydan sonra Rıdvan ve çetesini hedef aldı. Görüşme için Rıdvan’ın mekanına giden Çakırbeyli, ona 24 saat süre verdi. Bu sırada Tipi’yi kızdırmak isteyen Macit, onun rahmetli eşi Gönül’e iftira attı ve bu iftiranın bedelini canıyla ödedi. Tipi’nin Macit’i öldürmesi savaşı başlatan hamle oldu. Kardeşi Macit’in intikamını almak isteyen Rıdvan, Tuncay’ın yaptığı hatayı yapmadı. Düşmanını hafife almayarak, gerekli tüm bağlantıları kurdu. Hızır’ın bu savaşta en büyük desteği yeğeni Alpaslan ve eskiden düşman olduğu Yaman Korkmaz oldu. Ömür ile İlyas arasındaki gerilim arttı. Eşinin hayatından endişe eden Ömür, işlerden elini eteğini çekmesini istedi ve onu boşanmakla tehdit etti. Ömür’ün bu tavrı en çok pınar’ın işine geldi. Gerginliği farkeden Hızır müdahale etse de İlyas’ın evi terketmesini engelleyemedi.

193. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Yer altı dünyasında savaş sürerken, İlyas Çakırbeyli’nin çapkınlığı gün yüzüne çıkıyor. Otele kadın atmanın bedeli hem yer altı dünyasında hem de evinde ağır oluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz