Esra Erol ve Ali Özbir’in Aşk Yuvasından Gizli Fotoğraf: Ünlü Sunucu İfşa Oldu!

Aleyna

Haberler

2 Mayıs 2021

Esra Erol ve Ali Özbir’in Aşk Yuvasından Gizli Fotoğraf: Ünlü Sunucu İfşa Oldu!

Milyonların sevgilisi Esra Erol, tam kapanma sebebiyle hafta sonunu evinde ailesiyle birlikte geçirdi. Güneşin keyfini çıkaran Erol, o anları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

Hafta İçi Çok Yoğun Çalışıyor

Ünlü televizyoncu Esra Erol, hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da ile izleyicilerle buluşuyor. Programında cinayetlerden kayıplara, dolandırıcılık vakalarından entrika dolu ilişkilere kadar birçok konu işleyen Erol, iş stresini hafta sonları ailesiyle vakit geçirerek atıyor.

İki Çocuklu Çalışan Anne!

blank

Temposunu ‘iki çocuklu çalışan anne temposu’ olarak tanımlayan Esra Erol, sabahları güne çok erken başlıyor. Çocuklarının dersleri ve kahvaltılarıyla ilgilenen Erol, sonrasında vakit kaybetmeden stüdyoya geçiyor. Yayın öncesi hazırlıkları, program ve yayın sonrası toplantılar derken akşamı eden Esra Erol, çocukları yatmadan evde olup onlarla vakit geçirmek için büyük çaba sarfediyor.

blank

Bu yoğun tempoda hafta sonları ünlü sunucuya ilaç gibi geliyor. Uzun süredir pandemi tedbirleri kapsamında, sokağa çıkma yasakları uygulandığından, Esra Erol hafta sonlarını evinde eşi ve çocuklarıyla geçiriyor. En doğal ev hallerini sevenleriyle paylaşmaktan kaçınmayan ünlü sunucunun paylaşımları takipçileri tarafından bir hayli beğeni topluyor.

Güneş Bahçe ve Kitap

Ülkenin tam kapanma dönemine girdiği şu günlerde her birimiz gibi Esra Erol da hafta sonunu evinde dinlenerek geçirdi. Bahçede uzanarak güneşin tadını çıkaran ve bir yandan da kitap okuyan Erol, oğlu İdris Ali’nin objektifine yakalandı. Ancak kendini okuduğu kitaba öyle kaptırmıştı ki etrafta olup biteni bir süre farketmedi.

Doğal Hali Büyüledi

blank

İdris Ali, kitap okuyan annesinin fotoğrafını çekti. Doğal güzelliğine güvenen ünlü sunucu, makyajsız halini takipçileriyle paylaşmakta tereddüt etmedi. Fotoğrafı ‘Okuduğum kitaba öyle dalmışım ki, oğlum İdris Ali fotoğrafımı çekerken yakaladım onu.’ notuyla paylaşan Esra Erol, kitabın yazarı Cansu Canan’ı tebrik etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz