Müge Anlı’dan 15 Yaşındaki Kuzenini Kaçıran Asker Kaçağı Halil Buluş’a Sert Tepki! Terbiyesiz Adam

Ayşegül S.

Haberler

25 Mart 2021

Müge Anlı’dan 15 Yaşındaki Kuzenini Kaçıran Asker Kaçağı Halil Buluş’a Sert Tepki! Terbiyesiz Adam

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında bugün 32 yaşındaki kuzeni Halil Buluş tarafından kaçırılan 15 yaşındaki Melahat Güllü’nün bulunduğu haberi geldi. Melahat Güllü tam 5 gündür kayıptı.

Melahat’ten Sevindiren Haber

muge-anli-ile-tatli-sert-programi-

Bundan 5 gün önce 32 yaşındaki kuzeni Halil Buluş tarafından kaçırılan 15 yaşındaki Melahat bu sabaha karşı Gaziantep’te sokakta yürürken bulundu. Devriye polisleri tarafından fark edilerek bulunan Melahat Gaziantep çocuk büroya götürüldü. Genç kız verdiği ilk ifadede annesi ile görüşmek istemediğini söylese de sonrasında annesini arayarak kendisini almasını istedi.

Halil’in Harem Hikayesi

Birisi nikahlı birisi nikahsız iki kadınla birlikte yaşayan Halil Buluş’un ilişkileri programda ayrı bir tartışma konusu oldu. İlk karısı Firdevs’i aldatan Halil Buluş eve Durdunaz’ı getirerek Firdevs’ten boşanır ve Durdunaz’la evlenir. Ancak Firdevs arada çocukları olduğu için ayrılmadığını ve onlarla kaldığını söyledi. Firdevs ve Durdunaz’la birlikte yaşayan Halil Buluş tüm bunlar yetmiyor gibi bir de 15 yaşındaki kuzeni Melahat’i kaçırır.

Benim Kızım Süpürge Değil!

Melahat’in annesi ise bu ilişkilerden kızını koruyacağını söyledi. Halil Buluş için “Birini bulaşık makinesi olarak kullandı, birini çamaşır makinesi olarak kullandı, kızımı da süpürge yapmaya çalıştı. Ben yaptırmam. Ben cezasını çeksin istiyorum” dedi. Bunun yanı sıra Melahat’in annesi kızının bulunmasının yeterli olmadığını ve Halil’in de ceza almasını istedi. “Halil bunu bugün kızıma yaptı yarın başkalarının kızına da yapmasın” dedi. Müge Anlı ise bunun için savcılığa suç duyurusunda bulunmasını önerdi.

Müge Anlı’dan Halil’e: Terbiyesiz Adam!

muge-anli-ile-tatli-sert-programi-

Müge Anlı burada suçu kadınlarda buldu. Kadınlar canlı yayında sürekli birbirlerine bağırarak birbirlerini suçladılar. Müge Anlı ise kadın kadının düşmanı olmasın diyerek “Siz burada birbirinize bağırıp hakaret ederken Halil nerede?” dedi. Halil Buluş içinse “Terbiyesiz adam” ifadesini kullanan Müge Anlı kadınlara bir arada durun diyerek adeta birlik ders verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz