İmparator Lakaplı İbrahim Tatlıses İbo Show’da Her Hafta İmaj Değiştiriyor! Bu Hafta “Küllü Kumral!”

Aleyna

Haberler

8 Nisan 2021

İmparator Lakaplı İbrahim Tatlıses İbo Show’da Her Hafta İmaj Değiştiriyor! Bu Hafta “Küllü Kumral!”

Star TV’de Cumartesi akşamları yayınlanan İbo Show’da son haftalarda İbrahim Tatlıses her bölümde başka bir imajla karşımıza çıkıyor. İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses’in imajıyla kim ilgileniyorsa; bir türlü usta sanatçının saç rengin tutturamadı! Her hafta başka renklerle gördüğümüz İbrahim Tatlıses, bu hafta küllü kumral rengin tercih etmiş.

İbrahim Tatlıses

Yıllar Sonra İbo Show!

Bildiğiniz gibi 10 yılın ardından ekranlara hızlı bir giriş yapan İbrahim Tatlıses, İbo Show’la birlikte yeniden gündem olmayı başardı. Uzun bir süredir tedavisi için Türkiye ve yurt dışı arasında mekik dokuyan usta sanatçı eski sağlığına kavuşamamış olsa da; yeniden İbo Show’u sunabilecek kadar iyileşti ve her Cumartesi akşamı evlerimize misafir olmaya devam ediyor.

İbrahim Tatlıses

Hatırlayanlar olacaktır, 90’lı ve 2000’li yıllara damgasını vuran İbo Show, ünlülerin uğrak noktasıydı. Yeni albüm çıkartan herkes mutlaka İbo Show’a konuk olarak şarkısının tanıtımını yapardı. O dönemlerde ünlü olup da İbrahim Tatlıses’in programına konuk olmayan kişi yoktur! Hatta İbrahim Tatlıses’in İbo Show’una konuk olmak bir statü göstergesiydi. Fakat bugünlerde Z jenerasyonu dediğimiz yeni nesil pek İbrahim Tatlıses’i tanımıyor. Bu yüzden de usta sanatçı eskisi kadar popüler değil. Ancak yine de kendisi Türkiye’nin en sevdiği ve saygı duyduğu sanatçılarının başında geliyor.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in Oturmayan Saç Rengi!

Her hafta birbirinden ünlü konukları stüdyoda ağırlayan İbrahim Tatlıses, konuklarla birlikte kendini de yenilemeyi ihmal etmiyor. Usta sanatçının imajıyla ilgilenen kişi kararsız biri olacak ki; İbrahim Tatlıses her hafta başka bir imajla karşımıza çıkıyor. Bundan birkaç hafta önce simsiyah saçlarla ve bıyıklarla İbo Show’da gördüğümüz İbrahim Tatlıses’in söylediğine göre saçında boya biraz fazla kalmış!

İbo Show

Sosyal medyada İbrahim Tatlıses’in yeni tarzı beğeni almayınca; bir sonraki hafta daha açık bir saçla gördük usta sanatçıyı. Ondan sonraki haftalarda da “koyu kahverengi” saçlarla izlediğimiz İbrahim Tatlıses bu hafta “küllü kumral” olarak karşımıza çıkacak! İbrahim Tatlıses’in en çok hangi tarzını beğendiniz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz