Şehrazat Elinden Zor Kurtuldu! Farah Zeynep Abdullah Hızını Alamayınca Takipçileriyle de Atıştı: “Hangi Onur?”

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Şehrazat Elinden Zor Kurtuldu! Farah Zeynep Abdullah Hızını Alamayınca Takipçileriyle de Atıştı: “Hangi Onur?”

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, sosyal medyada takipçileriyle sık sık tartışmasıyla meşhur bir isim. Ama son hareketi kadar sansasyonel bir duruma pek karışmamıştı!

Farah Zeynep Abdulalh

Sevilen oyuncu Farah Zeynep Abdullah, hayatımıza fenomen dizi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” ile giren isimlerden biri. O günden beri de kariyerinde isabetli seçimler yaparak izleyicinin gönlünde taht kurmayı başardı. O tahta kurulmasının sebeplerinden biri de kimseye eyvallahı olmayan halleriydi! İngiltere’de büyüyen ünlü oyuncu, bizim pek alışık olmadığımız bir özgürlük duygusuna sahip. Örneğin, başrol oynadığı son dizi “Masumlar Apartmanı”ndan ani ayrılışı, onun için herhangi bir insanın memnun olmadığı işinden ayrılmasından farksız. Ama bazı izleyiciler onun işini bırakmasını kabullenemeyip, sosyal medyada “hain ve güvenilmez” olduğunu söyleyerek hakaretler bile etti!

Sık Sık Tartışıyor

Farah Zeynep Abdullah

Öte yandan, sosyal medyadan gelen eleştirilere ve yapılan kampanyalara ünlü oyuncunun tavrı da çok net. O içinden gelen her şeyi söylemeye ve sert çıkışlar yapmaya devam ediyor. Zaman zaman takipçileriyle girdiği tartışmalar ise günlerce gündemi meşgul ediyor. Çünkü bir “starın” hayranlarına böyle davranmasına da kimse alışkın değil!

“Hangi onur?”

Farah Zeynep Abdullah, dün gece yine kendini tutamadı. Malum, günlerdir devam eden ve kontrol altına alınamayan orman yangınları için yurt dışından destek isteyen bir sosyal medya kampanyası var. “Global Call” için destek atan isimlerden biri de Farah Zeynep Abdullah’tı. Ancak Nilüfer, Şehrazat ve Nilgün Belgün gibi isimler başta olmak üzere bu kampanyayı acizlik olarak gören ve tepki gösteren isimler de var. Hal böyle olunca, ünlüler arasında da bir kamplaşma başladı.

Farah Zeynep Abdullah Şehrazat Twitter

Ben onurum için yaşıyorum” diyen Şehrazat’a, “Ne alaka?” diye soran Farah Zeynep Abdullah takdir topladı.

Ama duruma daha fazla dayanamayan Şehrazat onu engelledi!

Ama ünlü oyuncu durmadı, bu kez takipçileriyle laf dalaşına girdi! “Hangi onurdan bahsediliyor bu kadar?” diye soran Farah Zeynep Abdullah’ın paylaşımı, kısa süre içinde 10 bine yakın beğeni aldı ve epey tartışma yaratacak gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz