Gelinler 2 – Fırat 0: Fırat Şef Kadınlardan Golü Yiyor ve Yine Evlenemiyor! Aşkın Tarifi 9. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Gelinler 2 – Fırat 0: Fırat Şef Kadınlardan Golü Yiyor ve Yine Evlenemiyor! Aşkın Tarifi 9. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yeni ama sevilen dizilerinden birisi olan Aşkın Tarifi’nde Fırat Şefi inanılmaz bir dejavu daha mı bekliyor? Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün oynadığı dizide yeni bölüm oldukça heyecanlı görünüyor. İşte Aşkın Tarifi 9. bölüm fragmanı ve geçtiğimiz bölümde yyaşananlar!

Aşkın Tarifi 8. Bölüm

AŞKIN TARİFİ KADİR DOĞULU SERRA ARITÜRK

Aşkın Tarifi dizisinde 8. bölümde Naz ve Fırat arasında artık adı konulmuş bir aşk yaşanmaya başlar. Aşk Doktoru Taylan’ın sırf reyting uğruna ilişkileri nasıl bitirdiğini öğrenen Naz, Taylan’dan ayrılır. Bu esnada da bu fırsatı hiç kaçırmayan Fırat Naz’a olan duygularını açar. Ancak hem ilişkisi hem de kariyeri ellerinin arasından kayıp gitmekte olan Taylan büyük bir intikam hazırlar. Ve Fırat’ın eski nişanlısını yeniden canlı yayına çıkartır. Naz ise Fırat’ın kendisi ile bir intikam uğruna beraber olduğunu düşünür. Fırat her ne kadar bunu anlatmak için adım atsa da maalesef çok geç kalır.

Aşkın Tarifi 9. Bölüm Fragmanı

Aşkın Tarifi 9. bölüm fragmanında ise Taylan’dan kurtulan Fırat için artık hiçbir engel kalmamıştır. Naz’a olan duygularını açar ve ilişkileri hızlı bir şekilde evrilir. Fragmanda Naz ve Fırat’ı düğün sahnesinde görüyoruz ancak maalesef Fırat makus kaderini yeniden yaşar. Çünkü Naz, kendisi ile bir intikam uğruna beraber olduğunu öğrendiği Fırat’tan sağlam bir intikam almak ister. Ve o da aynı eski nişanlısı gibi onu nikah esnasında terk eder. Bakalım tüm bunların ardından Naz ve Fırat ilişkilerini yeniden toparlayabilecekler mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz