Taktik Peşinde Koşuyor! Müge Anlı’dan Sonra Demet Akalın da Haluk Levent’e Özendi: “Nasıl Yaptı?”

Aleyna

Haberler

3 Ağustos 2021

Taktik Peşinde Koşuyor! Müge Anlı’dan Sonra Demet Akalın da Haluk Levent’e Özendi: “Nasıl Yaptı?”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, birkaç gündür devam eden orman yangınlarının sönmesi için seferber olan isimlerden biri. Öyle ki, işi dernek kurmaya kadar götürecek gibi duruyor!

Demet Akalın

Ünlü popçu Demet Akalın, sosyal medyayı en aktif kullanan şarkıcılardan biri. Milyonlarca takipçisi olan ünlü isim, yaptığı işlerden tutun da izlediği televizyon programları için yaptığı yorumlara kadar her şeyi paylaşıyor! Bu huyu ve insana Türkçeyi unutturacak derecedeki yazım yanlışları yüzünden alay konusu olduğu zamanlar da yaşanıyor. Ama Demet Akalın birkaç gündür devam eden orman yangınlarına karşı sosyal medyayı en verimli şekilde kullanan isim de oldu ve bu eleştirileri sahiplerine yedirdi!

Diplomasiye Bile Karıştı

Demet Akalın

İlk günden beri yangınlara dikkat çekmek için elinden geleni yapan Demet Akalın, dünden beri müthiş işler yapmaya başladı. Gerekirse firmaların reklamını yaparak yardım kampanyası örgütleyeceğini söyledi ve bunun için elinden geleni yaptı. Bir ara helikopter kiralama şirketi bile buldu ama bürokrasiye takıldığı için hemen harekete geçemedi! En fantastik durum ise Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’yla temasa geçtiği anlardı.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu’na uçakların ne zaman geleceğini soran Demet Akalın, kendisi için özel hazırlanmış bir cevap aldı. Dışişleri bakanı muamelesi gören ünlü şarkıcı ne yapacağını şaşırdı ve gözleri dolduran bir cevapla karşılık verdi.

Ama asıl gözleri dolduran olay, Demet Akalın’ın sadece bir saat içinde koca bir tırı dolduracak kadar yardım toplamayı başarmış olmasıydı!

“Haluk nasıl kurdu acaba?”

Ünlü şarkıcı, yanan evinin bahçesinde yatan ve fotoğrafıyla olay yaratan bir kişiye de ulaşmayı başardı. “En yakın zamanda dernek kuracağım, çok yardım geliyor. Haluk nasıl kurdu acaba?” diyen Demet Akalın da tıpkı Müge Anlı gibi Haluk Levent’in AHBAP’ına özendi. Malum, Müge Anlı da yıllarca direndikten sonra Instagram açınca sosyal medyanın gücüyle şaşkına dönmüş ve pandemi sonrası için yardım derneği planları yapmaya başlamıştı. Yakın zamanda ikisi de dernek başkanı olarak karşınıza çıkarsa şaşırmayın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz