Instagram Güzelimiz Şeyma Subaşı Düğün Öncesi Hamilelik İddialarına Verdiği Yanıtla Herkesi Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Instagram Güzelimiz Şeyma Subaşı Düğün Öncesi Hamilelik İddialarına Verdiği Yanıtla Herkesi Şaşırttı!

Bildiğiniz gibi Instagram güzelimiz Şeyma Subaşı bugünlerde evlilik hazırlıklarıyla uğraştığı için Instagram hesabında pek vakit geçirmiyor. Ancak kızı Melisa’yı özleyen Şeyma, dün gece Instagram hesabından kızının fotoğraflarını paylaşmaya doyamadı. Hatta paylaştığı fotoğraflardan birinin üzerine düştüğü notla hamilelik iddialarına yanıt verdi. Ne olursa olsun Melisa, Şeyma’nın ilk aşkıymış! Acaba Melisa ve yeni doğacak bebek arasında kıskançlık sinyalleri başladı mı?

Düğünümüz Var Dostlar!

Mısırlı milyarder Meedo ile çılgın bir aşk yaşayan Şeyma Subaşı, henüz milli eniştemizle birkaç aydır birlikte olmasına rağmen evlilik hazırlıklarına başladı bile. Bu kadar kısa sürede evlenmeye karar veren çiftimiz hakkında Türk magazincileri iddialar ortaya atmaya başladı. Söylentilere göre Şeyma Subaşı hamile olduğu için çiftimiz düğün hazırlıklarına hız vermiş!

blank

Aslında Şeyma, İstanbul’da Buket Aydın’ın canlı yayınına katıldığında Meedo ile evleneceklerine dair ufak bir bilgi vermişti. Ancak Şeyma’nın o zaman söylediklerini pek ciddiye almamıştık açıkçası. Belki hatırlayanlar vardır, birkaç sene önce Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı evleneceği sırada; magazinciler Şeyma’nın evlilik duyurusunu ciddiye almamış ve Acun Ilıcalı’yı arayıp evlilik bilgisini teyit etmişlerdi!

blank

Melisa Şimdiden Kıskanmaya Başladı!

Zamanında Türk magazincilerinin bile ciddiye almadığı Şeyma Subaşı şimdilerde dünyanın en varlıklı insanlarından biriyle evlenmek için hazırlık yapıyor, nereden nereye işte! Geçtiğimiz günlerde “Düğün için yapılacaklar listesinin en başında konuk listesi hazırlamak var!” notuyla story paylaşan Şeyma hepimizi heyecanlandırmıştı!

blank

Hamilelik iddialarına doğrudan yanıt vermeyen güzelimiz dün Melisa’yı storylerinde paylaşırken fotoğrafın üzerine iliştirdiği notla herkesin kafasını karıştırdı. Melisa, Şeyma’nın her zaman ilk aşkı olarak kalacakmış. Hem Şeyma’nın durup dururken Melisa’nın binlerce fotoğrafını paylaşması hem de böyle bir açıklama yazması; güzelimizin hamile olduğunun kanıtı değil mi sizce de?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz