Ali Sunal’ın Kardeşi Ezo Sunal Anne Oldu: Hoş Geldin Nova Bebek!

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Ali Sunal’ın Kardeşi Ezo Sunal Anne Oldu: Hoş Geldin Nova Bebek!

Güldür Güldür Show’un usta isimlerinden Ali Sunal az önce sosyal medya hesabından yeğeni Nova’nın dünyaya geldiği müjdesini sevenleri ile paylaştı.

Hoş Geldin Nova Bebek

Ali Sunal ve ailesi en mutlu günlerinden birisini yaşıyor. Ünlü oyuncunun kız kardeşi olan Ezo Sunal anne oldu. Müzisyen Ömer Öztüyen ve Ezo Sunal çiftinin kızları Nova sağlıkla dünyaya geldi. Böylelikle dayı olan Ali Sunal bu mutlu haberi anında Instagram hesabından sevenleri ile paylaştı. “Ailemize hoş geldin canım Nova güzelim Nova” mesajı ile sevincini paylaşan Ali Sunal sevenlerinden yüzlerce tebrik mesajları aldı.

Ezo Sunal’ın En Mutlu Günü

Show TV de yayınlanan Güldüy Güldüy Show çocuk programının da sunuculuğunu yapmış olan Ezo Sunal en mutlu gününü yaşıyor. 2018 yılında Ömer Öztüyen ile evlenen güzel oyuncu ve sunucu Ezo Sunal çocuklar için birçok projede yer almıştı.

Şanslı Nova

blank

Nova’nın anne ve babası olan Ezo ve Ömer çifti vakti zamanında çocuklara yönelik bazı ortak projelerde bulundular. Örneğin çiftin “Kes Yapıştır Kendin Yap, Ezo İle Sanatsal Faaliyetler” adında birlikte yayına hazırladıkları bir kitapları bile var. Ayrıca Kabuğuna Sığmayan Yengeç, Kanı Acıkan Kedi, Uykusu Kaçan Kaplumbağa gibi kitaplar da Ezo Sunal’ın yaratıcılığından çıkan eserler. Artık bu projelerden öğrendikleri her şeyi kızları Nova ile deneyimleyebilirler. Şimdiden mutluluklar diliyoruz.

Nova Ne Demek?

blank

Genellikle kız çocuklarına konulan Nova isminin çok güzel bir anlamı var. Nova; parlaklığı birdenbire artan, değişen yıldız anlamına geliyor. Umarız ki Nova bebeğin de hayatı ismi gibi parlak olur.       

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz