Masumlar Apartmanı’nın Gülbin’i Merve Dizdar ve Eşi Gürhan Altundaşar Arasındaki Eğlenceli Geyik “Ayıp Ama…”

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Masumlar Apartmanı’nın Gülbin’i Merve Dizdar ve Eşi Gürhan Altundaşar Arasındaki Eğlenceli Geyik “Ayıp Ama…”

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülbin’i Merve Dizdar, bizlere her Salı akşamı oyunculuk dersi veriyor! TRT1’in son dönemde izleyicileri ekrana kilitleyen kaotik dizisi, reyting sıralaması domine etmeye devam ediyor. Tabii dizinin hikayesi ve oyuncu kadrosu bu denli güçlü olunca, o dizinin tutmama ihtimali ortadan kalkıyor.

Masumlar Apartmanı

Masumlar Apartmanı Dizisinin Yıldızı!

Merve Dizdar; zerafeti, duru güzelliği, naifliği, sadeliği ve oyunculuk yeteneğiyle kalbimizi çalmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisiyle yıldızı parlayan güzel oyuncu; sadece kariyeri ve yeteneğiyle değil kişisel hayatıyla da bizlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Güzel oyuncu Merve Dizdar 2018 yılında kendisi gibi oyuncu olan Gürhan Altundaşar ile nikah masasına oturarak hayatını birleştirdi. İki eğlenceli karakterin aynı evde yaşıyor olması bizlerinde sık sık yüzünü güldürüyor. Her defasında birbirleriyle eğlendiklerini bizlere kanıtlayan çiftimiz, resmen gençleri evliliğe özendiriyor.

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar

Merve Dizdar Hem Eşinin Hem de Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Dün akşam yine TRT ekranlarında Merve Dizdar’ın başrolde olduğu Masumlar Apartmanı dizisi vardı. Yeni bölümüyle seyircilerden tam not alan Masumlar Apartmanı’nda; Merve Dizdar’ın canlandırdığı Gülbin karakterinin gelinlikli bir sahnesi yer alıyordu. Geceye damgasını vuran bu gelinlik sahnesi, Merve Dizdar’ın sosyal medya kullanıcılarının diline düşmesine sebep oldu!

Pek çok kişi Merve Dizdar’ı beyaz gelinlik içinde çok beğenirken; bazı kişiler de güzel oyuncuyla dalga geçmeyi ihmal etmedi. Bu kişilerden biri de güzel oyuncunun eşi Gürhan Altundaşar’dı. Gürhan Altundaşar, Merve Dizdar’ın gelinlikli bir fotoğrafını paylaşarak; “Merhaba dediğin an Merve Dizdar” yorumuyla herkesi güldürdü.

Özellikle bu yoruma Merve Dizdar çok güldü. Fakat güzel oyuncu eşine alttan alttan sitem etmeyi de ihmal etmedi; “Ahahahaha sen kocamsın ama ayıp ya”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz