Esra Erol’un Programında İfşa Olan Fuhuş Çetesi Yayın Sonrasında Tutuklanıp Adliyeye Sevk Edildi: Rahatladık!

Aleyna

ATV

3 Mart 2021

Esra Erol’un Programında İfşa Olan Fuhuş Çetesi Yayın Sonrasında Tutuklanıp Adliyeye Sevk Edildi: Rahatladık!

Atv’nin sevilen gündüz kuşağı programlarından olan “Esra Erol’da” da dün yine ilginç anlara şahitlik ettik! Bildiğiniz gibi Perşembe günü programa Gürcünaz Teyze katıldı ve 19 yaşındaki kızı Zeynep’i aradığını söyledi.

Esra Erol

19 Yaşındaki Zeynep!

Defalarca kez babasının baskısından bunalıp kaçan Zeynep; evden ayrılmak için 16 yaşındaki komşunun oğlu ile dini nikah kıyarak beraber yaşamayı bile göze almış bir genç kız! Hatta dün itiraf ettiklerine bakacak olursak, kötü yola düşmekten kıl payı kurtulmuş.

Esra Erol - Zeynep

Cuma günü bulunan ve programa getirilen Zeynep; evden kaçtığında beri kaldığı kişileri ve başına gelenleri tek tek anlatmaya başladı. İlk gün annesinin bayılmasını tebessüm ile izleyen Zeynep ekran karşısında olan herkesi dumur etmişti.

Esra Erol - Zeynep

Anlattıkları Herkesi Şoke Etti!

Programa geldiği ilk gün, hiç görüşmediğini sevgilisi Uğur’a kaçtığını söyleyen Zeynep; Uğur’un ailesiyle anlaşmazlık yaşayınca, sevgilisinin yakın arkadaşı Veysel’in evine gidiyor ve orada birkaç gün kalıyor. Ardından Halil diye bir çocuğun gündelik evlerinde kalmaya başlayan Zeynep’in iddiasına göre; Halil, Zeynep’i üzerinden para kazanmaya çalışıyor. Ancak Zeynep para karşılığı erkeklerle birlikte olmayacağını söylüyor.

Esra Erol

Bunun üzerine, Esenyurt’ta kadın ticareti yapan Aysel’i arayan Halil; resmen Zeynep’i “menajerlik ücreti” adı altında haftalık 700₺’ye Aysel’e satıyor.

Kadın Ticareti Yapanlar Yakalandı!

Ardından Aysel ve eşi İsmail’le yaşamaya başlayan Zeynep; pek çok kez Aysel’in tuttuğu evlerden birinde kadın ticareti yapıldığına şahitlik etmiş. Hatta Zeynep’in iddiasına göre Aysel’in kullandığı bir cep telefonu varmış ve bu cep telefonunda pazarlanan kadınların fotoğrafları paylaşılıyormuş.

19 yaşındaki genç kızın itiraflarından sonra, emniyet güçleri Esra Erol’da yayınını ihbar kabul ederek; Aysel, İsmail ve Halil’i önce kadın ticareti ve fuhuş suçundan göz altına aldı ardından da adliyeye sevk etti. Aysel ve İsmail’in yakalanma anlarını seyircilere paylaşan Esra Erol herkesin içini rahatlattı!

Benzer Haberler

Dadaş Baki 4 Mart 2021

Desenize bu üzerimize gelen belalar az bile bir buçuk yıldır evlerimize hapis olduk ibret almadık bir çok azgın ve ahlaksız insanlar yüzünden helak olmazsak iyi

Yorum Yaz