Mutluluktan Uçuyorum Diyen Alişan’dan Son Görüntüler! Ünlü Sanatçı Alişan Gerçekten Uçtu

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Mutluluktan Uçuyorum Diyen Alişan’dan Son Görüntüler! Ünlü Sanatçı Alişan Gerçekten Uçtu

Eşi Buse Varol’un deyimiyle üç yılık evliliğe iki çocuk sığdıran ikili geçtiğimiz ay ikinci çocuklarını da kucaklarına aldılar. “Geldi babasının aşkı” notuyla küçük Eliz’in dünyaya geldiğini sevenleri ile paylaşan Alişan bu mutluluğunu her fırsatta ifade ediyor. İşte Alişan’ın en mutlu anları!

Kanatsız da Uçulur!

Alişan’ın ailesine ve çocuklarına düşkünlüğünü bilmeyen yoktur. Gerçi Buse Varol için de aynı şeyi söylememiz gerekir. Zira Buse’yi çocukların olmadığı bir fotoğrafta görmek neredeyse imkansız olacak yakında. Bugün de Alişan’dan yine oğlu Burak’la ilgili bir paylaşım görüyoruz. “Hafta sonu baba oğul eğleniyoruz işte 🙂 Rabbim evlatlarımıza sağlık versin” diye bir yorumla videoyu paylaşan Alişan’a dakikalar içerisinde beğeni ve tebrik mesajları yağdı. Tabii en başta beğenenlerden birisi de ortisi Demet Akalın. Neyse her şey bir yana Alişan bugün oğlu Burak’ın yatağının yanı başında tüm takipçilerine mutluluktan nasıl da uçtuğunu göstermiş oldu nihayetinde. Oğlu Burak’a “Hazır mısın?” diyerek başucunda havaya zıplayan Alişan Burak’ı baya eğlendirmişe benziyor. Küçük Burak babasını kahkahalar içerisinde izlerken Alişan da bundan acaip keyif alıyor doğrusu.

Pazartesi Sendromu

Geçtiğimiz günlerde de kızı Eliz ve eşinin fotoğrafını paylaşan Alişan adeta pazartesi sendromu yaşıyordu. Ama onunkisi işe gitmekten değil de daha çok evden ayrılmakla ilgili gibi görünüyor. Gerçi biraz önce de söyledik. Alişan ve Buse çiftine dair çok fotoğraf var bu şekilde. Yine kendisinin Burak’ın ayağında uyuduğu anlar ya da Alişan’ın Burak’ı ayağında salladığı anlar hep aklımızda.

Ama Olsun İşte De Ayrı Bir Mutluluk Var

demet akalın - alişan

Ama olsun diyelim buradan sevgili Alişan’a. Üstelik de bu işe iyi tarafından baksın. Sonuçta her iş günü ayrı bir sürpriz kendisi için. E malum orti Demet Akalın olunca günün rutin ve sıradan geçmesi neredeyse imkansız. Ortiden kocaman, kalın, estetiği biraz tuhaf olsa da maddi değeri oldukça yüksek bir hediye gelebilir beklenmedik bir şekilde. Ki bu paylaşımla da anlıyoruz Alişan hediyesini epey beğenmiş ve yine mutluluktan uçtuğu başka bir ana kendisini çoktan kaptırmış bile.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz