Masumlar Apartmanı Setinde Temizlik Arası! Ezgi Mola Safiye Rolüne Kendisini İyice Kaptırdı

Dilek

Haberler

27 Mart 2021

Masumlar Apartmanı Setinde Temizlik Arası! Ezgi Mola Safiye Rolüne Kendisini İyice Kaptırdı

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Safiye rolüne kendini fena kaptırdı. Set molasında bile rol arkadaşı Esra Ruşan’ın kızına temizlik dersi veriyor!

Ezgi Mola

Başarılı oyuncu Ezgi Mola, bu sezonun en sevilen dizilerinden “Masumlar Apartmanı”nda başrol oynuyor. Yıllardır beklediği sıra dışı projeyi nihayet bulan ünlü oyuncu, oyunculuk performansıyla her hafta döktürüyor! Dizinin henüz ilk bölümüyle dikkat çekmesinde ve rating başarısında büyük payı var. Salı günleri “Masumlar Apartmanı” saatinde Twitter’daki trendler listesinde Ezgi Mola ya da Safiye ismini görmek olağan hale geldi!

Ezgi Mola

Ezgi Mola, dizide sevgisiz ve şiddet görerek büyüyen, eve hapsolan ve takıntılar geliştiren Safiye’yi oynuyor. Safiye, özellikle temizlik takıntısıyla hayatı ailesine zindan ediyor. Ezgi Mola’nın en iyi yansıttığı kısım da herhalde Safiye’nin titizliğidir!

Çocukken Bile Sürekli Temizlik Yaparmış

Ezgi Mola

Safiye kadar olmasa da, Ezgi Mola da titizliğiyle nam salan biri. Evde bir sürü köpekle birlikte yaşayan ünlü oyuncu, temizliğe bu yüzden çok dikkat ettiğini söylüyordu. Ama arkadaşlarının evine gittiğinde bile ilk işi etrafı temizlemek oluyor! Bu titizlik ise çocukluk yıllarına dayanıyor. Ezgi Mola, çocukken bile devamlı evi temizler ve annesine sürpriz yaparmış. Bu sezon da Safiye’yi oynamaya başlayınca arkadaşları epey dalga geçmiş tabii ki!

Canlandırdığı Safiye karakteriyle bu açıdan çok benzeyen Ezgi Mola, set arasında da bu huylarından vazgeçemiyor ve zaman zaman rol arkadaşlarına eğlence malzemesi oluyor. Özellikle de Esra Ruşan’a!

Ezgi Mola’dan Temizlik Dersi!

Esra Ruşan

Esra Ruşan, “Masumlar Apartmanı” setinde çektiği eğlenceli videolarla herkesi çok güldürüyor. Hedefinde genellikle Merve Dizdar olsa da, ara ara Ezgi Mola’ya da sarmıyor değil! Dün akşam da Ezgi Mola’nın set arasında verdiği temizlik dersini paylaştı.

Esra Ruşan’ın kızı Gün, ayakkabılarını nasıl temizleyeceğini iyice öğrenmiştir herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz