Müzik Projesinden Ses Seda Çıkmıyordu! Merve Boluğur Nihayet Yeni Çıkacak Şarkılarına Dair Sinyal Verdi

Aleyna

Haberler

18 Mart 2021

Müzik Projesinden Ses Seda Çıkmıyordu! Merve Boluğur Nihayet Yeni Çıkacak Şarkılarına Dair Sinyal Verdi

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, yeni şarkılarıyla yakında müzik piyasasına gireceğini söylemişti. Bir süredir bu konuda sessiz kalan Boluğur’dan nihayet sinyal geldi!

Merve Boluğur

Başarılı oyuncu Merve Boluğur, uzun zamandır mesleği hariç her işle uğraşıyor! Henüz 19 yaşındayken “Acemi Cadı” olarak hayatımıza giren ünlü oyuncu, 2010 yılında “Küçük Sırlar” dizisinde oynadığı Ayşegül karakteriyle setlere anlı şanlı dönmüştü.

Merve Boluğur

Bu diziden sonra ülkenin en popüler oyuncularından biri olan Merve Boluğur, daha sonra ratingleri düşen “Kuzey Güney” dizisine “kurtarıcı” ve Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri olarak girmişti. Daha sonra fenomen dizi “Muhteşem Yüzyıl”da da oynayan ünlü oyuncudan daha büyük işler bekleniyordu.

Merve Boluğur

Ama ne olduysa oldu, 2017’de sadece birkaç bölüm süren “İçimdeki Fırtına” dizisinin ardından Merve Boluğur’u bir projede göremedik. Her sezon 2 dizisi biten oyuncular bile başrol oynamaya devam ederken, Merve Boluğur neden bu durumda, bilen yok! “İçimdeki Fırtına”nın ardından ünlü oyuncuyu kendisine ait kozmetik markası ve yeni açtığı YouTube kanalıyla görebildik. Ama yakında yeni bir iş daha yapacak!

Sözleri Ona Ait

Merve Boluğur story

Merve Boluğur, geçtiğimiz ocak ayında art arda bombaları patlattı. “Yeni şarkım yolda” diyerek Instagram’daki takipçilerine müjde veren oyuncu, çok geçmeden 2. şarkısının da geleceğini ilan etti!

Merve Boluğur story

İkinci şarkısı “Yara”nın sözlerini kendisinin yazdığını söyleyen Merve Boluğur çok heyecanlıydı. Klip için dans çalışmalarına bile başlamıştı! Sık sık şarkıları yakında dinleyeceğimizin sinyalini de veriyordu.

Ama 1 aydır ne yeni şarkılarından ne de sosyal medyayı sallayan YouTube videolarından haber var! Tam “Merve Boluğur inzivada, bu işten de vazgeçti” denirken ünlü oyuncudan yeni bir sinyal geldi.

“Sahnelerin gülü ben”

Merve Boluğur, bugün bir arkadaşıyla buluşup keyif yaptı. Arkadaşının da ona çok güzel bir sürprizi vardı!

Merve Boluğur story

Merve Boluğur’u “sahnelerin siyah gülü” olarak resmeden bu sürpriz ünlü oyuncuyu çok mutlu etti. Bu hediye sayesinde Merve Boluğur’un müzik projesinin rafa kalkmadığını da görmüş olduk. Umarız, hem “Yara” hem de YouTube videoları en kısa sürede izleyicilerle buluşur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz