Dedikodu Kazanı: Aslışah Alkoçlar İkiz Bekliyor, Demet Akalın’ın Lüks Marka Tutkusu, Deniz Seki’yi Tanıyan Var Mı?

Aleyna

Dedikodu Kazanı

6 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Aslışah Alkoçlar İkiz Bekliyor, Demet Akalın’ın Lüks Marka Tutkusu, Deniz Seki’yi Tanıyan Var Mı?

Sokağa çıkma kısıtlamasının kısmen de olsa kalktığı ilk Cumartesi gününden herkese merhaba! Tüm Türkiye’de oldukça hareketli geçen bir günün ardından ünlülerimiz bakalım bugün neler yapmışlar, hep beraber inceleyelim!

1. Aslışah Alkoçlar’ın İkiz Bebek Beklediği İddiası!

Aslışah Alkoçlar

Geçtiğimiz ay sevgilisi Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan Aslışah Alkoçlar hakkında yeni bir hamilelik iddiası ortaya atıldı. İddiaya göre Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ ikiz bebek bekliyormuş! Bu arada detaylar için:

2. Seren Serengil, Arto ve Esra Dermancıoğlu Arasında Sular Durulmuyor!

Söylemezsem Olmaz

Söylemezsem Olmaz programındaki yorumcular Arto ve Seren Serengil yine birilerine bulaşmadan duramıyor. Ancak bu seferki mesele uzayacak gibi duruyor! Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu’nun yeni sevgilisi bizim kaotik yorumcularımızın diline düşünce ortalık karıştı. Canlı yayında “birbirlerine yakışmadıklarını” söyleyen yorumculara Esra Dermancıoğlu’ndan jet bir yanıt geldi. Fakat Seren Serengil ve Arto, Esra Dermancıoğlu karşısında sessiz kalmadılar. Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın’ın Lüks Kombinleri Yine Çenemizi Yordu!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın lüks marka tutkusunu bilmeyen var mı? Geçtiğimiz sene “Geçinemiyorum” açıklamasını yapan güzel şarkıcı, yeni albüm, sabah programı, kozmetik markası derken tekrar “geçinebilmeye” başlamış sanırım. Hatta bugün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Demet Akalın’ın giydiği kıyafetler tam 60 bin TL! Özellikle dün, sabah programında tercih ettiği Versace gömleğin fiyatı ise tam 15 bin TL olduğu haberi herkesi çok şaşırttı.

4. Deniz Seki’nin Değişimi Sosyal Medyada Olay Oldu!

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin 2 aylık değişimi sosyal medyada olay oldu! 2 ayda 23 kilo vererek 36 bedene inen Deniz Seki, yeni projesi için kamera karşısına geçti. Ancak güzel şarkıcının paylaştığı fotoğraflarda, takipçileri Deniz Seki’yi tanımakta zorlandı. Pek çok kişi güzel şarkıcının estetik yaptırdığını düşünse de Deniz Seki bu iddiaları kabul etmedi!

5. Eski Manken Ceren Hindistan’dan Şok Sözler!

Ceren Hindistan

Eski manken ve oyuncu Ceren Hindistan, Instagram hesabından cevapladığı bir soruyla magazin gündeminin ilgisini çekmeyi başardı! Güzel oyuncu Instagram’dan düzenlediği soru cevap etkinliğinde “Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun, yoksa öyle mi denk geliyor?” sorusuyla karşılaştı. Ancak sorulan soru bile biraz “şey” iken Ceren Hindistan’ın verdiği cevap bu kadar da olmaz dedirtti! “Fakiri ne yapayım?” Bu arada detaylar için:

6. Şeyma Subaşı Büyüyünce Kendisi Olmak İstiyormuş!

Hayatına Miami’de devam eden Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo’yla dostu düşmanı çatlatıyor. Her gün storyleri tespih tanesi gibi dizen Şeyma Subaşı, Instagram’da yeni bir fotoğraf paylaştı. Ancak fotoğrafın captionına ise yazdığı sözler herkesi şaşırttı, Şeyma Subaşı büyüdüğünde “kendisi” olmak istiyormuş! Ne diyelim Şeymacığım, hayırlısı. Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz