Sen Çal Kapımı Dizisinde Yeni Kurallar! Aşk Yaşadıkları Söylenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin “Aşk yasak” Dedi

Dilek Yeğin

Haberler

23 Şubat 2021

Sen Çal Kapımı Dizisinde Yeni Kurallar! Aşk Yaşadıkları Söylenen Hande Erçel ve Kerem Bürsin “Aşk yasak” Dedi

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın ilerleyen bölümünde yeni kurallar var. Bunları duyurmak da aşk yaşadıkları belgelenen Kerem Bürsin ve Hande Erçel’e düştü!

Kerem Bürsin Hande Erçel

FOX’un sevilen romantik komedi dizisi “Sen Çal Kapımı”, reytinglerde orta karar bir performans sergilese de gelecek sezonu garantiledi diyebiliriz. Çünkü dizi sosyal medyada en çok konuşulan ve YouTube’da en çok izlenen yapımlar arasında! Yurt dışı satışları da çok iyi gidiyor. Bu başarıdaki en büyük paylardan biri şüphesiz ki başrol oyuncuları Kerem Bürsin ve Hande Erçel’e ait.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Rol aldıkları dizilerden yana yüzleri pek gülmeyen Kerem Bürsin ve Hande Erçel, şeytanın bacağını “Sen Çal Kapımı” sayesinde kırdı. İddialara göre, dizi onlara hem işte hem de aşkta kazandırmıştı!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Dizi başlayınca Hande Erçel, ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’tan ayrıldı. Herkes ayrılığın sebebi olarak Kerem Bürsin’i gösterdi! Çünkü iki oyuncunun arasında ekrandan taşan bir kimya vardı ve tüm hayranları onların gerçek hayatta da birlikte olmasını istiyordu. Bu yüzden, en ufak bir ipucunu bile bu ilişkinin kanıtı gibi görüyorlardı.

Kerem Bürsin Hande Erçel

Ama ne Kerem Bürsin ne de Hande Erçel bu iddiaları kabul etti. Hatta Kerem Bürsin, “Hande öteki setlerde de rol arkadaşlarıyla yakındı” diyerek sadece arkadaş olduklarını vurguladı. Ama geçen hafta ikilinin aşk yaşadığını ortaya koyan bir gelişme yaşandı!

Yeni Evde Yalnız Bırakmadı

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel, geçen haftalarda yeni bir villaya taşınacağını söylemişti. Ünlü oyuncuya yeni villasında Kerem Bürsin’in eşlik ettiği söylendi! İddiaya göre, Kerem Bürsin hem Hande Erçel’den uzak kalmamak hem de onun yeni evine uyum sağlama sürecine destek olmak için bir süreliğine yanına taşınmıştı. Bunu öğrenen magazin muhabirleri villanın kapısında dayandı! Hande Erçel ve Kerem Bürsin de çareyi arka kapıdan çıkmakta buldu.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Herkes bu aşkın artık belgelendiği konusunda emin görünüyor. Ama ne Kerem Bürsin’den ne de Hande Erçel’den konu hakkında bir doğrulama gelmedi. Hatta “Sen Çal Kapımı”nın geçen haftaki bölümünün sloganına bakarsak, dalga geçiyorlar bile diyebiliriz!

#AşkYasak

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”, olağanüstü bir sosyal medya desteğine sahip. Bazı haftalar daha bölüm başlamadan dizi ve oyuncular hakkında 1 milyon tweet atıldığı bile oluyor! Hal böyle olunca, yapım şirketi de bölüm için yapılan hashtag çalışmasıyla ilgili etiketleri önceden duyurmaya başladı. Bu haftaki hashtag’in ise özel bir durumu vardı!

Geçen bölümün hashtag’i “Aşk yasak”tı! Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in dizide canlandırdığı karakterlerle duyurduğu hashtag, aşk iddialarına karşı bir yalanlama gibiydi. Anlaşılan o ki, aylardır belirsizliğini koruyan aşk iddiaları geçen haftaki haberlere rağmen kesinleşmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz