Hastalığına Rağmen Sevgilisine Destek Oldu! Eda Ece Sevgilisi Buğrahan Tuncer’in Formasıyla Tribündeydi

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Hastalığına Rağmen Sevgilisine Destek Oldu! Eda Ece Sevgilisi Buğrahan Tuncer’in Formasıyla Tribündeydi

Ünlü oyuncu Eda Ece, hasta da olsa milli basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’i yalnız bırakmadı. Ece, Türkiye-Hırvatistan maçını sevgilisinin formasıyla tribünden izledi.

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Ünlü oyuncu Eda Ece, uzun zamandır milli basketbolcu ve Anadolu Efes oyuncusu Buğrahan Tuncer ile beraber. İlişkilerinin başlangıcı, Eda Ece’nin “Yasak Elma” ile yıldızının parlamasına, Buğrahan Tuncer’in de Anadolu Efes’e transfer olmasına denk geliyor. İkisinin de kariyerlerinin dönüm noktasına denk gelen bu ilişki, ne yazık ki çifti her zaman mutlu edemedi!

Ne Seninle Ne Sensiz

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer, çok mutlu ve uyumlu görünen bir çift. Birbirlerinin aileleriyle de tanışan ikili, çıkan haberlere göre arkadaş çevrelerinden de onay aldı. Ne var ki, karantinanın ayırdığı çiftlerden biri de onlar oldu! Malum, karantina döneminde çoğu sevgili ya sürekli beraber oldukları için ya da hiç görüşemedikleri için ayrıldı.

Eda Ece Buğrahan Tuncer

Neyse ki, bu ayrılık uzun sürmedi. Çift sorunlarını çözdü ve 2020 yazını birlikte geçirdi. Ama yaz sonu yine ayrıldılar! En sonunda, geçtiğimiz kasım ayında barıştıkları hatta aynı evde yaşamaya başladıkları iddia edildi. Barıştıkları doğruydu ama aynı evde yaşadıkları iddiası yalandı. İkili barışsa da sürekli tartışmaya devam etti. Bu gerginlikler çiftin hayranlarını yormaya başladı.

Ama işler artık yoluna girdi gibi görünüyor! Birbirlerini Instagram’dan tekrar takip etmeye başlayan ikili, sosyal medyadan sevgi ve destek paylaşımları yapmaya başladı.

Hasta da Olsa Maça Gitti

Eda Ece, dün “Yasak Elma” setinde üşüttüğünü ve hasta olduğunu duyurdu. Ama hastalığı bile sevgilisine destek olmasına engel olmadı! Dünkü Türkiye-Hırvatistan basketbol maçının tribünlerinde Eda Ece de vardı.

Eda Ece

Sevgilisinin formasını giyerek ona olan desteğini gösteren Eda Ece, hayranlarından büyük takdir topladı. Hayranları, çiftin arasının düzelmesine ve maçı Türkiye’nin kazanmasına çok sevindi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz