Yasak Elma’da Şahika’nın Söylediği “Hisselerim” Şarkısı Çok Sevildi! Nesrin Cavadzade de Hedefi Büyüttü

Aleyna

Haberler

23 Şubat 2021

Yasak Elma’da Şahika’nın Söylediği “Hisselerim” Şarkısı Çok Sevildi! Nesrin Cavadzade de Hedefi Büyüttü

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, “Yasak Elma”da oynadığı Şahika karakteriyle ilgili yaptığı paylaşımlarla herkesi çok güldürüyor. Ünlü oyuncu, bu kez Şahika’ya albüm yapmayı düşünüyor!

Nesrin Cavadzade

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”nın en önemli karakterlerinden Şahika’yı oynuyor. Şevval Sam’ın oynadığı Ender karakteriyle birlikte son bölümlerde çetrefilli entrikalara imza attılar. Dizi, son haftalarda tavan yapan reytingini herhalde en çok bu ikiliye borçludur! Sadece “Şahika ölecek mi?” gerilimi bile diziyi uzun süre ayakta tutmaya yetti.

Dokuz Canlı Şahika

Nesrin Cavadzade

Son dönemin en çok ses getiren dizilerinden “Bir Başkadır”ı izlediniz mi? O dizide Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Melisa karakteri, rol aldığı diziden hiç memnun olmayan ve dijital platformda iş isteyen bir oyuncuydu. Herkes Nesrin Cavadzade’nin aslında kendisini oynadığını iddia etti.

Nesrin Cavadzade

Bu iddianın “Yasak Elma”ya zarar verdiğini düşünen yapımcı Fatih Aksoy’un çok kızdığı ve Nesrin Cavadzade’yi diziden çıkarmak istediği söylendi. Söylentiler asılsız olsa da, dizinin çok işine yaradı!

“Yasak Elma” senaristleri de bu söylentileri ustaca kullandı ve Nesrin Cavadzade için bir ölüm sahnesi yazdı! Herkes günlerce “Şahika ölecek mi?” diye bekleyip ekran başına geçince, reytingler yeniden tavan yaptı. Ama bu sahne sadece bir entrikadan ibaretti. Şahika karakteri ölmüş gibi yaparak asıl amacına yani Hasan Ali Kuyucu’nun mal varlığına ulaştı.

Nesrin Cavadzade story

Nesrin Cavadzade de “Şahika şalgam içerek ölemezdi” diyerek entrikaya tam gaz devam edeceğini duyurdu. O günden beri “Yasak Elma”nın reytingleri tavan yaptı ve Şahika’nın adı Twitter’daki trendler listesinden düşmedi! Dün gece yine trendlerde bir numara olan Nesrin Cavadzade, takipçilerine bu kez daha ilginç bir şekilde teşekkür etti.

Şahika’nın Albümü Yolda!

Nesrin Cavadzade, dünkü bölümde eşi Hasan Ali Kuyucu’nun kabusu olan Şahika’ya dair bir video paylaştı. Hem de Şahika’nın eşinin hisselerine olan aşkını haykırdığı videoyu!

Şahika albüm çıkarsın diyenler?” diye sorarak kamuoyu yoklaması yapan Nesrin Cavadzade, istek parçaları da paylaştı!

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade’nin paylaşımları en az “Yasak Elma” kadar sürükleyici ve eğlenceli gibi duruyor. Takipte kalmanızı öneririz!

Benzer Haberler

Hasibe Soydan 25 Şubat 2021

Bence eğer yetenek varsa hal edilir

Hasibe Soyda 25 Şubat 2021

Bence yapsın sesi de güzel beğen

Melek özgirici 28 Şubat 2021

Ben şahikaya bayılıyorum ya sürprizlerle dolu vallahi tüm entrikalar onda ama biliyormusunuz ben neye üzüldüm Şahika şahikanin hasan ali beyle evlendiya ben ona üzüldüm👰🏻👨🏼‍🦳

Yorum Yaz