Sen Çal Kapımı Setinden Yeni Video! Kerem Bürsin Aşk Yaşadığı Söylenen Hande Erçel’i Taklit Etti

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Sen Çal Kapımı Setinden Yeni Video! Kerem Bürsin Aşk Yaşadığı Söylenen Hande Erçel’i Taklit Etti

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin, set paylaşımlarına devam ediyor. Kerem Bürsin’in Hande Erçel’i taklit ettiği anlar herkesi çok güldürdü.

Hande Erçel Kerem Bürsin

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”, ratinglerdeki orta karar performansına rağmen sosyal medyada bir fenomene dönüştü. Bu sosyal medya başarısındaki en büyük pay da başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e ait.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Dizinin tanıtım fragmanlarından itibaren birbirlerine çok yakıştırılan ve aralarındaki kimya ekrandan taşan ikili, sosyal medyadaki en popüler dizi çifti oldu. Bu sene Altın Kelebek’te “En İyi Dizi Çifti” ödülü başkalarına giderse, dizinin fanları o salonu dağıtır, bizden söylemesi!

Havada Aşk Kokusu Var

Hande Erçel Kerem Bürsin

Dizinin hayranları, ilk bölümden beri Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in aşk yaşamasını çok istiyor. Oyuncuların en ufak hareketlerini bile bir aşk işareti sayıp seviniyorlar. Gerçi, Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in birbirine bakışını gören herkes böyle düşünüyor! O yüzden, ikili bu iddiaları yalanlasa da kimse inanmıyor. İzleyiciler “PR mı yoksa gerçek aşk mı?” diye düşünüp dururken bombayı patlattılar zaten!

Hande Erçel’i Yalnız Bırakmadı

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel, birkaç hafta önce yeni villasına taşındı. Söylenenlere göre, “rol arkadaşı” Kerem Bürsin de yeni evine uyum sürecinde Hande Erçel’in yanında yaşamaya başladı! Bu iddiayı duyan magazin muhabirleri evin kapısına dayanınca, ikilinin arka kapıdan kaçtığı söylendi. Herkes aşkın belgelendiğini düşünse de bir doğrulama gelmedi.

#AşkYasak

“Sen Çal Kapımı”, sıra dışı bir sosyal medya desteğine sahip. Dizi ve oyuncular için daha bölüm başlamadan 1 milyon tweet atıldığı oluyor! Yapım şirketi de her bölüm için yeni bir hashtag belirleyerek izleyicilere duyuruyor. İddiaların ayyuka çıktığı haftaki hashtag ise “#AşkYasak”tı!

Setten Yeni Video!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin, bu konuda hala sessiz kalsa da hayranları onların evlendiğini söyleyecek kadar coşmuş durumda. Setten gelen yeni video ise çılgın izleyicileri daha da sevindirecek!

Sette video çeken Hande Erçel ve onu taklit eden Kerem Bürsin’in enerjileri yine kalpleri ısıttı. Kerem Bürsin, “Hande’yi saatlerce taklit edebilirim” demişti, doğruymuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz