Hamilelik Kilolarını Çoktan Vermiş! Sinem Kobal Son Fotoğraflarıyla Instagram’ı Yaktı Geçti

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Hamilelik Kilolarını Çoktan Vermiş! Sinem Kobal Son Fotoğraflarıyla Instagram’ı Yaktı Geçti

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, kızı Lalin’i 4 ay önce dünyaya getirmişti. Kobal, son fotoğraflarıyla eski formuna kavuştuğunu ilan etti.

Sinem Kobal

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, “Dadı” dizisiyle hayatımıza girdiğinde henüz 14 yaşında bir çocuktu. Sonra da, pek çok çocuk oyuncu gibi silinip gitmek yerine sektörün önemli oyuncularından biri oldu. Ama tüm Türkiye’nin gözü önünde büyümenin dezavantajlarını da yaşadı. Fiziğinden tutun da yaşadığı aşklara kadar hayatındaki der şey didik didik edildi.

Kenan İmirzalıoğlu Sinem Kobal

Neyse ki bu zorlu büyüme sürecini hasarsız bir şekilde atlattı ve hayatının aşkıyla karşılaştı! Star oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’yla yaşadığı aşk gündeme bomba gibi düştü. Ama çiftin birbirine olan aşkı ve içtenliği bu ilişkinin malzeme edilmesini engelledi.

Mutlu aşıklar, ekim ayında da kızları Lalin’e kavuştu. O günden beri de kızlarını magazinden ve sosyal medyadan uzak tutmaya özen gösterdiler. Böylece, Lalin’i hep güzel haberlerle anmış olduk!

Lalin İçin Hatıra Ormanı

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu Lalin

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun hayranları, Lalin için yapılabilecek en güzel şeyi yaptı. Geçen ay Rize ve Ankara’da Lalin İmirzalıoğlu adına fidan diktirdiler! Kenan İmirzalıoğlu, fidan kampanyası için emeği geçen herkese teşekkür etti ve “Lalin’in daha ayakları yere basmadan onun için fidanlar dikilmesi çok mutlu etti. Tabii ki güzel bir şey memleketin yeşermesine ailecek katkıda bulunmak. Onur duyduk” dedi.

Onun için dikilen fidanlar dışında Lalin hakkında bilinen tek şey annesine benzediği! Babasının deyimiyle, “Genel olarak annesine benziyor ama içerden bir Kenan bakıyor!

Muhteşem Anne Sinem Kobal!

Kenan İmirzalıoğlu’nun sürekli vurguladığı diğer şey de Sinem Kobal’ın ne kadar müthiş bir anne olduğu. Bundan şüphemiz yoktu zaten! Son paylaşımlarından anladık ki, muhteşem anne kendisini de ihmal etmiyormuş.

Sinem Kobal, hamileliği sırasında görece az kilo almıştı. Doğumun üzerinden henüz 4 ay geçmişken hamilelik kilolarından kurtulmuş bile. Umarız, her anne onun gibi bebeğiyle olduğu kadar kendisiyle de ilgilenme fırsatı bulabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz