Kerem Bürsin’in Rol Arkadaşı Hande Erçel’i Taklit Edişine Çok Güleceksiniz: “Saatlerce yapabilirim”

Dilek Yeğin

Haberler

7 Şubat 2021

Kerem Bürsin’in Rol Arkadaşı Hande Erçel’i Taklit Edişine Çok Güleceksiniz: “Saatlerce yapabilirim”

“Sen Çal Kapımı” dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin, dün akşam bir canlı yayın yaparak takipçilerini mutlu etti. Yayına Kerem Bürsin’in Hande Erçel’i taklit ettiği anlar damga vurdu.

Sen Çal Kapımı

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”, reytinglerde orta karar bir performans sergiliyor ama sosyal medyada inanılmaz büyüklükte bir desteğe sahip. YouTube’da özellikle dizinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in olduğu videolar tıklanma rekorları kırıyor. Yayın gününde dizi hakkında neredeyse 1 milyon tweet atılıyor. Yurt dışı satışları da iyi gidince dizinin istikrarsız reyting karnesi kimsenin umurunda olmuyor!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin de sık sık beraber fotoğraf paylaşarak ve canlı yayın açarak sosyal medyayı coşturuyor. Aşk yaşadıkları iddia edilen ikili çok yakın arkadaş olduklarını söylese de hayranları buna inanmıyor! İkili, ne zaman canlı yayın açsa “Aşık gibiler” diyerek dedikoduları körüklüyorlar.

Bölümden Önce Yayın Yaptılar

Hande Erçel Kerem Bürsin

Kerem Bürsin ve Hande Erçel dünkü bölüm yayınlanmadan önce setten canlı yayın yaptı. Yayında kavga ettikleri için sete ara verildiği söylentilerini de yalanladılar. Samimi halleriyle hayranlarını coştururken düşmanlarını da çatlattılar!

Yaklaşık 10 dakika süren yayın sosyal medyayı kasıp kavurmaya yetti. Dün daha canlı yayın başlamadan dizi hakkında 1 milyonu aşkın tweet atıldı. Canlı yayın ve bölüm bittikten sonrasını siz düşünün!

Kerem Bürsin

Yayında Kerem Bürsin’in yapmaktan çok zevk aldığı bir şeyi de öğrenmiş olduk, Hande Erçel’i taklit etmek!

Sette Hep Taklit Ediyor!

Kerem Bürsin Hande Erçel

Kerem Bürsin ve Hande Erçel, samimi enerjileri ve yakınlıkları sayesinde yine çok sevilen bir yayın yaptı. Yayının en dikkat çeken anlarından biri de Kerem Bürsin’in rol arkadaşını taklit ettiği dakikalardı.

Kerem Bürsin, Hande Erçel’i taklit etmekten çok zevk aldığını ve saatlerce bunu yapabileceğini söyledi. Hande Erçel de, “Sette zaten yapıyor” diyerek rol arkadaşını doğruladı. Ama “Benim taklit edilecek neyim var?” diye tatlı sert bir sitemi de eksik etmedi!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Görünen o ki, setteki tek sorun Kerem Bürsin’in uzun bekleme saatlerinde sürekli Hande Erçel’in taklidini yapması. Umarız, “Sen Çal Kapımı” yalan haberlerle daha fazla uğraşmak zorunda kalmaz!

Benzer Haberler

Hasret❤ 8 Şubat 2021

Hande Erçel ve Kerem Bürsin birbirinize çok yakışıyorsunuz ve sizi çok seviyorum ❤

Yorum Yaz