Masumiyet’in Sansasyonel Güzeli Deniz Işın’dan İlişki Durumu ile İlgili Herkesi Şaşırtan Açıklama!

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Masumiyet’in Sansasyonel Güzeli Deniz Işın’dan İlişki Durumu ile İlgili Herkesi Şaşırtan Açıklama!

Masumiyet’teki performansı ile büyük bir çıkış yaparak Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri haline gelen Deniz Işın’dan şaşırtıcı bir açıklama geldi. Ünlü ismin sözleri kafaları allak bullak etti.

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü-deniz ışın

Fox Tv’nin fenomen dizisi Masumiyet, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla sezona oldukça iddialı bir şekilde başlamıştı. Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın gibi isimlerin olduğu dizi, büyük iddiasına rağmen reyting listelerinde beklenilen performansı gösteremedi.

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü-deniz ışın

Masumiyet ekranlara veda etse de oyuncu kadrosundaki genç oyuncuların kariyerinde altın çağı da başlattı. Sadece Masumiyet izleyicisi değil sosyal medya da İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın çok sevdi. Ünlü isimleri yepyeni projelerde daha çok izleyeceğiz gibi gözüküyor.

“Umarım İlişki Durumunuz Bir Gün Benimki Gibi Olur”

Önceki gün Deniz Işın’ın mesleği ile benzetmeleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 29 yaşındaki güzel oyuncu, hakkındaki gerçeklerle herkesi çok şaşırttı. Konuk olduğu dergiye mesleğine olan aşkını anlatan Deniz Işın “Mesleğimle evliydim ama tiyatro ile yasak aşk yaşıyordum” dedi. Normalde kimya mühendisi olan başarılı oyuncunun bu sözleri ise sosyal medyada büyük ilgi gördü.

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü-deniz ışın

Deniz Işın’ın açıklamalarından sonra sosyal medya kullanıcıları “İlişki durumum aynı Deniz Işın gibi” esprili paylaşımlar yapınca güzel oyuncudan beklenmedik bir hareket geldi. Deniz Işın “İlişki durumum aynı Deniz Işın gibi şeklinde yorumlar görüyorum. Umarım ilişki durumunuz bi gün benim gibi olur evet” diyerek kafaları karıştırdı. Kalbini boş bildiğimiz ünlü güzelin bu açıklamaları “Gizli bir aşkı mı var?” şeklinde yorumlandı.

Bugün Sürprizlere Doymuyoruz

masumiyet-ilayda alişan-serkay tütüncü-deniz ışın

Masumiyet’in yıldızları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan hakkındaki aşk haberleri de bugün belgelendi. İlişkilerini her daim reddeden ünlü ikili Bodrum’da el ele görüntülendi. Bu olay aşkın belgelenmesi ise Masumiyet’in hayranlarını çok sevindirdi. Biz çok yakıştırdık mutluluklar dileriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz