4 Milyon TL’ye Villa Almıştı! Demet Özdemir Yeni Eviyle İlgili Paylaşım Yapmaya Doyamıyor

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

4 Milyon TL’ye Villa Almıştı! Demet Özdemir Yeni Eviyle İlgili Paylaşım Yapmaya Doyamıyor

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, son günlerde Zekeriyaköy’den aldığı 4 milyon TL’lik villayla gündemden düşmüyor. Özdemir, bugün de yeni eviyle ilgili videolar paylaştı.

Demet Özdemir

Başarılı oyuncu Demet Özdemir, kariyerinde az zamanda çok yol alan isimlerden. Oyunculuğa başlamadan önce maddi sıkıntılar nedeniyle okulu bırakıp dansçı olsa da, oyunculukta şans yüzüne çok çabuk güldü! 2013’teki ilk dizisi “Sana Bir Sır Vereceğim”de başrol oynayan Demet Özdemir, sonrasında 2014’ün en sükseli işi “Kurt Seyit ve Şura”ya transfer oldu. Bu diziden sonra da onu bir daha yan rollerde göremedik zaten!

demet özdemir

Ünlü oyuncu, 2 sezondur “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde oynuyor. İlk kez bir dram dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir’in performansı çok beğeniliyor. Oynadığı romantik komedi dizileriyle yurt dışında da tanınmaya başlayan Demet Özdemir, art arda reklam anlaşmaları imzalıyor. Bu popülerlikle artan gelirini de gayrimenkul yatırımlarıyla değerlendiriyor!

4 Milyon TL’ye Villa

Demet Özdemir

Demet Özdemir, uzun bir süredir Acarkent’te kiralık bir evde oturuyordu. Geçtiğimiz yıl, İstanbul’un zenginlerinin son gözdelerinden Zekeriyaköy’den bir ev satın aldı. 4 milyon TL’ye aldığı villanın tadilatı nihayet bitti ve ünlü oyuncu geçen ay Zekeriyaköylü oldu.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Ünlü oyuncu yeni evine taşınınca, magazin basını Demet Özdemir’le ilgili en ilgi çeken konuları birleştirip haber yapmaya karar verdi: Oğuzhan Koç’la yaşadığı aşk ve evi! İddiaya göre, evin tadilatı bir türlü bitmeyince işe Oğuzhan Koç el atmış ve ev kısa sürede hazır olmuştu. Muzip aşıklar çıkan haberlerle bir güzel dalga geçti.

Aslında, Demet Özdemir, çıkan haberlerden çok daha uzun süre önce evine taşınmıştı. Ünlü oyuncu çoktan Zekeriyaköylü oldu bile!

Sabah Koşuları Başladı

Demet Özdemir

Zekeriyaköy’ün tercih edilmesindeki en büyük etken, şehrin kaosundan uzak ve ormana yakın olması. Şehre trafikle o kadar da cebelleşmeden varan Zekeriyaköylüler, doğanın da tadını çıkarma fırsatı buluyor. Gördük ki, Demet Özdemir de çoktan Zekeriyaköy’ün ortamına alışmış!

Sabah koşularına başladığını da ilan etti!

Demet Özdemir story

Demet Özdemir’e yeni evinde nice huzurlu ve mutlu günler diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz